Naglis Šulija įspėja 2 Zodiako ženklus: ateinančią savaitę saugokitės

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Savaitės pradžioje Saulė Venera ir Jupiteris bus Jaučio ženkle, gyvenimas bus aiškus ir įprastas. Jei dar pridėsime Jaučio ženkle esantį Merkurijų, gausis labai aiškus ir stiprus akcentas į tai, kas apčiuopiama, materialu, ekonomiškai racionalu, finansiškai efektinga, į tai, ką galima turėti.

Jeigu pažvelgti truputį atgalios ir nukreipti žvilgsnį į, tarkime, neseniai buvusią Kinijos vadovo kelionę po Europos šalis, bus aišku, kad tik ką vyko ir vis dar vyksta grandiozinis ekonominis turgus. Jeigu primerkus akį pažvelgti dar plačiau, darosi aišku, kad tas turgus įsibėgėjo maždaug prieš metus, kai Jupiteris perėjo iš Avino į Jaučio ženklą.

Dabar laikas, kai vyko didžiųjų finansinių srautų transformacija pasibaigė, Jupiteris pereina iš Jaučio į Dvynių ženklą ir prasidės maždaug metus truksiančios transformacijos informacinių technologijų srityje. Viena vertus, jų svarba tik didės, jų daugės, kita vertus, visokiausio plauko informaciniai, propagandiniai karai irgi tik stiprės.

Nusileidžiant iki šios savaitės mastelio, galima pasakyti, kad Merkurijus Jaučio ženkle dar liks ir padės guviai tvarkyti visokiausius finansinius ar kitokius dalykinius reikalus.

Marsas Avino ženkle irgi liks ir skatins bei įkvėps visus, kurie tik nori, gali ar yra priversti mūšio lauke pliektis iš visų jėgų. Avine Marsas išbus iki birželio 9 dienos, tada pereis į Žemės stichijai priklausantį Jaučio ženklą ir ims kasti apkasus.

Avinas

Panašiai kaip ir iki šiol, būsite labai energingi, veiklūs ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nieko nelaukiant. Dėl energijos pertekliaus dabar yra puikus laikas sportuojantiems. Poreikis gauti, uždirbti ar turėti savaitės pabaigoje pasikeis į poreikį žinoti, judėti ir dalytis.

Jautis

Viena vertus, greitai ir efektyviai tvarkysite visokiausius dalykinius reikalus, kurių gali būti nemažai. Sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Kita vertus, vis svarbiau bus ne tai, kokie nuostabūs esate, o kiek ir kokios naudos galite gauti. Pastangos pakryps šia linkme.

Dvyniai

Savaitės pradžia nieko ypatinga nežadės – įprasti darbai, įprasta aplinka. Bet vėliau prasidės permainos – energijos daugės, veiklumas didės, pojūtis, kad gyvenimas gali būti didelis ir gražus – bus vis stipresnis, o asmeninis autoritetas ims augti kas valandą. Kuo visa tai baigsis ims aiškėti vėliau.

Vėžys

Tikėtina, kad nestigs darbų darbe. Viską reikės atlikti greitai ir tiksliai, bet tai ir pavyks, o galutinis rezultatas džiugins. Kitose srityse panaši sėkmė mažai tikėtina, tačiau poreikis dažniau ir ilgiau pabūti su artimais draugais, aptarti tai, kas visiems svarbu – išliks.

Liūtas

Darbų darbe, profesijos srityje laipsniškai mažės, galiausiai liks tiktai nedideli, greitai sutvarkomi reikalai ar panašios svarbos darbai. Tęsiasi palankus metas kelionei, ypač tokiai, kuri skatina daugiau judėti. Puikus laikas bendrai smagiai veiklai kartu su artimais draugais.

Mergelė

Gali būti, kad ims daugėti darbų darbe ar profesijos srityje. Dalis jų bus smagūs, dalis – įdomūs, be to, gali imti formuotis aplinkybės, skatinančios žengti didelį žingsnį aukštyn arba tolyn. Palankus laikas kelionėms išlieka – pavyks ir pailsėti, ir žingeidumą puikiai užganėdinti.

Svarstyklės

Tikriausiai dar nestigs įtampos: kai kurios aplinkybės gali būti nepalankios, primes savo ritmą ir veiklos kryptį. Panašiai gali būti ir su kai kuriais žmonėmis. Visgi ši savaitė atneš ir atokvėpį: atsiras naujų aplinkybių, kurios džiugins, vidinė būsena gerės. Įtampos atsikratyti padės faktas, kad prasidės palankus metas smagioms kelionėms arba dalykinei veiklai svetur.

Skorpionas

Kasdienių darbų ir rūpesčių vis dar gali būti nemažai, kaip ir pareigingo jų vykdymo. Bet kliūčių bus nedaug arba visai nebus, todėl susitvarkysite. Aplinka kažką daryti jau nebespaus, tačiau gali būti aplinkybių, kurios atneš naudingų dalykinių ryšių arba jau esamų ryšių puoselėjimo. Prasideda palankus laikas kai kuriems finansiniams reikalams tvarkyti.

Šaulys

Ši savaitė – tai pereinamas laikotarpis, kai kasdienių rūpesčių, darbų ir nuoseklaus pareigų vykdymo bus vis mažiau, ir tuo pat metu vis daugiau laiko bus skiriama asmeniniams santykiams su svarbiais jums žmonėmis, aplinkybėms, kurios papildo jūsų veiklą. Beliks tiktai šį ryšį palaikyti ir puoselėti. Polinkis pasimėgauti aktyviomis pramogomis išliks.

Ožiaragis

Pramogų, asmeninės kūrybos ir panašių dalykų dabar laipsniškai mažės, o kasdienių darbų ir pareigų vykdymo – daugės. Pasidžiaugti galima nebent tuo, kad produktyvumas bus didelis, tvarkos apie jus netrukus bus gerokai daugiau. Atskira daina bus namų, būsto ir šeimos reikalai. Palankus metas energingai daryti tvarką šioje srityje išlieka.

Vandenis

Kai kurios aplinkybės keičiasi tiesiog akyse. Palankus laikas užsiimti namų, šeimos reikalais, nekilnojamuoju turtu eina į pabaigą ir sklandžiai pereina į laiką, kai daugės progų smagiai pasilinksminti, augs asmeninis kūrybiškumas ir gebėjimas smagiais dalykais dalintis su kitais. Atrodo, asmeninis gyvenimas irgi atrodys vis gražiau ir gražiau.

Žuvys

Šią savaitę dėmesys vis dažniau sklandžiai kryps namų, šeimos reikalų link, veiklos čia bus vis daugiau, bet tvarkos bei patogumo irgi bus vis daugiau. Palankus metas į bendrus reikalus įtraukti ir namiškius. Poreikis daug judėti ir daug bendrauti išliks, bet vyraus, panašu, daugiausia dalykinės temos. Palankus laikas energingai užsiimti piniginiais reikalais išliks.

www.tv3.lt

Site Footer