Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus pademonstravo klasę: už įvaizdį paklojo tūkstančius eurų

Liepos 4-osios vakarą sostinėje į „ELLE Lithuania“ žurnalo pristatymą pakviesti žinomi veidai demonstravo dėmesį traukiančius įvaizdžius. Tarp svečių buvo ir dainininkė Natalija Bunkė, kuriai kompaniją palaikė vyras Edgaras Eidėjus.

Į liepos ir rugpjūčio mėnesių numerio pristatymą atvykę N. Bunkė ir E. Eidėjus prie foto sienelės pozavo suderintomis aprangomis – sutuoktiniai puošėsi tamsios spalvos drabužiais.

Puošėsi prabangiais drabužiais ir aksesuarais 

N. Bunkės pasirinktas derinys iš toli spindėjo prabanga – pagrindine moters aprangos puošmena tapo trumpa megzta suknelė su ilgomis rankovėmis ir apvaliu kaklo iškirpimu.

Juodos spalvos drabužiui puošnumo suteikė auksinio metalo sagos, o klostuotas sijonas pridėjo elegancijos ir moteriškumo. 

Natalijos vilkėta suknelė – Prancūzijos mados namų „Balmain“ kūrinys, kurio kaina, kaip nurodoma oficialioje prekės ženklo interneto svetainėje, siekia 2390 eurų. 

Prie elegantiškos juodos suknelės N. Bunkė priderino garsiųjų italų mados namų „Dolce & Gabbana“ leopardo rašto aukštakulnius batelius, kainuojančius 995 eurus.

Laikui nepavaldus leopardo raštas nuolat grįžta į mados tendencijas – šiemet taip marginti drabužiai bei aksesuarai vėl užkariavo parduotuvių lentynas ir stileivų spintas. 

Prabangų derinį N. Bunkė užbaigė ruda rankine, kuri yra Prancūzijos prabangos prekių grupės „Hermes“ kūrinys. 

Šios rankinės yra gaminamos iš aukštos kokybės odos, o jų kainos gali siekti net dešimtis tūkstančių eurų. 

Dėl savo kainos ir prestižo „Hermes Kelly Mini“ rankinė yra laikoma ne tik mados akcentu, bet ir investicija, kurios vertė gali didėti laikui bėgant.

 

Šalia N. Bunkės pozavęs E. Eidėjus taip pat traukė dėmesį savo pasirinktu įvaizdžiu. Akys krypo į vyro vilkėtą „Dolce & Gabbana“ mėlyną kostiumą. 

E. Eidėjaus pasirinktas švarkas, kurį jis derino su kelnėmis – prigludęs, susegtas dvigubomis sagomis. Sunku nepastebėti ir ant krūtinės išsiuvinėto „DG“ logotipo. 

Po švarku vyras dėvėjo tamsią marškinėlių tipo palaidinę, avėjo juodus batus, o ant riešo matėsi laikrodis, suteikęs papildomą stiliaus akcentą. 

Kaip nurodoma oficialioje „Dolce & Gabbana“ internetinėje parduotuvėje, vien E. Eidėjaus vilkėto švarko kaina – apie 2397 eurai. 

 

 

Sutuoktiniai pasidžiaugė didžiuliu pirkiniu

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš keletą mėnesių N. Bunkė ir E. Eidėjus pasidžiaugė nauju didžiuliu pirkiniu – įsigijo 200 kvadratinių metrų naujus apartamentus Ispanijoje, prabangiame ir visų pasaulio turtuolių ir žvaigždžių pamėgtame Marbeljos mieste.

Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo ir džiugiu kadru.

„Pasveikinkit mus su vyru Edgaru Eidėjumi, mes tai padarėm, Don Edgaras, Dona Natalija Ispanijos namai jau mūsų! Dabar ilgas remontų procesas. Bet raktai jau mūsų rankose. Ačiū @rimvy.marbella be tavęs mes to niekaip nepadarytume“, – socialiniuose tinkluose apie naujus namus pranešė ji.

„Patinka ta lokacija Marbelijos… ir patraukli ten vieta, labai geras maistas, labai gera kokybė jo, pardotuvėje jis pigesnis, vaisiai šviežūs, ten vasara trunka kone visus metus“, – N. Bunkė kalbėjo TV3 laidoje „TOP 3“.

Natalija – tikrai ne vienintelė Lietuvos žvaigždė, kuri savo pinigus investavo į užsienyje esantį nekilnojamąjį turtą.

Namus Gran Kanarijoje turi Ingrida Martinkėnaitė,  Graikijoje, prie Korinto įlankos trijų kambarių butą įsigijo ir  jau kuris laikas ten gyvena astrologė Vaiva Budraitytė. 

www.tv3.lt

Site Footer