Naujametė naktis apdovanos neregėtais šilumos rekordais

Savaitgalio orai išliks šilti ir lietingi, o naujametinė naktis nustebins rekordais.

Artimiausios nakties pradžioje debesų apklotas bus šiek tiek skylėtas, bet vėliau apsiniauks, paryčiais pajūryje pradės lyti. Dieną bus debesuota, vėjuota, praplauks dvi lietaus bangos. Antrą kartą ims lyti gana smarkiai.

Dėl pragiedrulių artimiausią naktį rytiniuose šalies rajonuose vietomis gali būti iki 1–2 laipsnių šalčio, dėl to sublizgės ir plikledis, kitur bus 1–2, prie pat jūros apie 3 laipsnius šilumos. Dieną bus nuo 4–5 šilumos šalies rytuose iki 7–9 laipsnių Suvalkijoje.

Kitaip tariant, ir paskutinė šių metų diena bus šilta ir šlapia. Šį vakarą pragiedrulių bus šalies rytuose, kitu metu bus ir debesuota, ir vėjuota. Naktį lietaus mažai, diena bus lietinga. Naktį bus nuo 2 šalčio iki 2–3 šilumos, dieną nuo 4–5 šilumos šalies rytuose iki 7–9 vakaruose.

Naujametę naktį prasidės įdomybės. Nemažai lis, ypač Žemaitijoje, šalies rytuose lietus maišysis su šlapiu sniegu. O svarbiausia – naktį oro temperatūra ne kris, o kils, paryčiais bus apie 9–11, Suvalkijoje, Pamario krašte gali būti iki 12–13 laipsnių šilumos.

Sekmadienį dieną šiluma atsitrauks į pietinę Lietuvos dalį, ten vyraus 10–12 laipsnių šilumos, šiaurinėje dalyje, ypač šiaurės vakaruose bus ne taip šilta, vyraus 6–8 laipsniai šilumos. Daug kur lis, šalies rytuose su šlapiu sniegu. Pirmosios kitų metų dienos orai bus tokie, prie kokių jau būsime įpratę, tai yra ji bus lietinga, naktį su rūku ir vietomis plikledžiu, nenorės nurimti ir vėjas. Naktį bus nuo 0 laipsnių šiaurėje, iki 5–7 šilumos pietuose, dieną nuo 4–5 šilumos šiaurėje, iki 7–9 laipsnių pietuose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer