Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas pažers staigmenų: serialo pažiba taps žmonių numylėtinė Kazlauskaitė

Naujasis TV3 sezonas žiūrovų namuose šventę pradeda kurti jau šiandien, rugsėjo 4-ąją. Nuo pamėgtų laidų, didžiausių krepšinio aistrų, žiūrimiausių žinių bei dėmesį prikaustančių serialų – kiekvienas ras sau geriausiai tinkantį turinį. O šiandien naująjį televizijos sezoną būtų sunku įsivaizduoti ir be kultinio, jau 16-ąjį sezoną skaičiuojančio „Moterys meluoja geriau“ serialo, kuris į eterį grįžta kupinas naujienų…

Šiame sezone prasidės turtų medžioklė! O tarp seniai pamėgtų personažų, išvysime ir ne vieną naują veidą, iš kurių bene ryškiausia – Kristina (aktorė Kristina Kazlauskaitė). Ji – tiesiog nepadoriai turtinga ir… labai silpnos sveikatos. Tai – tiesiog nuostabus taikinys, trokštantiems greitai pralobti!

Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad šį taikinį pastebi begalės medžiotojų… Meda – viena pagrindinių, pasiryžusių „priglausti“ Kristinos turtus. Beje, ji šiame turtų medžiojimo amate yra patyrusi kaip niekas kitas! Nuo Medos neatsilieka ir būrelis kitų personažų: Natalija, Galina, Šmakovas bei Jūratė. Visi jie turi savų interesų, bet tikslas yra vienas – pinigai.

Pamatykite:

Vieną pagrindinių vaidmenų seriale atliekantis, visiems puikiai žinomas kino ir televizijos aktorius bei režisierius Ramūnas Rudokas žada, kad naujosios „Moterys meluoja geriau“ serijos bus ypač intriguojančios. Anot Ramūno, žiūrovai kiekvienos naujos serijos ims laukti su nekantrumu ir vis pasiduos svarstymams – kas nutiks dabar? „Šis sezonas bus ypatingas. Seriale atsiras naujų, įdomių veikėjų, dar daugiau dramos, veiksmo, meilės trikampių ir net penkiakampių! Gyvenime nutinka net ir patys netikėčiausi dalykai – šį sezoną tuo įsitikinsime“, – intriguoja serialo režisierius R. Rudokas.

O taip pat šiemet per daugelį metų nusistovėjusią aktorių komandą papildys ir nauji veidai. Štai žmonių numylėtinė K. Kazlauskaitė seriale vaidins dvaro ponią Kristiną, kuri taps puikiu taikiniu kitiems personažams, trokštantiems praturtėti bet kokia kaina.

Aktorė atvirauja – visuomet džiugu, kai ją prisimena kūrėjai, o ir prisijungti prie šio, jau daugybę metų rodomo ir žiūrovų mylimo serialo, jai yra be galo malonu. „Čia suburta labai puiki komanda – taip pat puikiai dirba ir Ramūnas. Manau, kad man labai „nuskilo“ ir su personažu! Džiugu, kad esu reikalinga ekranams, o kaip man seksis, nuspręs žiūrovai“, – sako garsi aktorė.

Dar vienas naujas veidas – garsi teatro ir kino aktorė Agnė Levickaitė, kuri seriale pakeis Muziką vaidinusią Vaidą Baranovę. Pastaroji su serialu atsisveikino nusprendusi tęsti aktorinio meno mokslus užsienyje.

A. Levickaitė neslepia – sulaukusi pasiūlymo vaidinti ne naują personažą, o perimti jį iš savo bičiulės, sutriko. Juk, anot Agnės, užimti kito aktoriaus vietą visuomet yra labai sunku!

„Vaidą labai gerbiu kaip žmogų, kaip kolegę, užburiančią aktorę, menininkę. Todėl sulaukusi šio pasiūlymo, tuoj pat paskambinau jai paklausti, ar ji tvirtai atsisako tęsti darbą? Sulaukusi atsakymo „deja, taip“, iš karto paprašiau jos leidimo perimti personažą. Vaida man davė palaiminimą – sakė besidžiaugianti, kad personažas pereis būtent į mano rankas“, – pasakoja Agnė.

Naujajame serialo sezone taip pat išvysime ir būrį kitų garsių veidų, tarp kurių – Ineta Stasiulytė, Inga Norkutė, Marijus Jampolskis, Kristina Andrijauskaitė ir daugelis kitų. Serialo režisierius – Ramūnas Rudokas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer