Naujausia Naglio Šulijos orų prognozė: „Smarkiai įkais. Lauksim“

Lietuvoje šiandien buvo permainingas debesuotumas, vietomis palijo. Artimiausią naktį iš pavienių debesų palis kai kur Vakarų Lietuvoje, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

„Be to, kai kur suboluos nelabai tirštas rūkas. Visgi vyraus menkai debesuotas dangus. Dieną irgi kai kur palis, kur nors ir su perkūnija“, – nurodo jis.

Anot sinoptiko, oro temperatūra artimiausią parą ypatingų staigmenų nepateiks.

Artimiausią naktį atvės iki 7–9 laipsnių, prie pat jūros ir šalies pietuose bus apie 12–14 laipsnių šilumos. Dieną šils iki 18–20, pačiuose pietuose 22, Žemaitijoje vyraus 17–19 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, kol kas bus klasikinei lietuviškai vasarai būdingi orai. Ir naktį, ir dieną kai kur palis iš pavienių debesų, dieną kur nors su perkūnija“, – sako N. Šulija.

Naktį atvės iki 7–9, prie jūros ir pietuose iki 12–14 laipsnių, dieną šils iki 18–20 laipsnių, vietomis vos daugiau arba mažiau.

„Orai lėtai šils“

Penktadienio naktį daug kur palis, vietomis smarkokai, galima ir perkūnija. Dieną irgi kai kur palis. Naktį atvės iki 10–12, dieną šils iki 19–21 laipsnio šilumos.

Šeštadienį lietaus tikimybė nedidelė. Naktį atvės iki 9–11, prie jūros bus apie 13, bet ramią dieną šils iki 22–24 laipsnių šilumos.

Sekmadienį irgi vietomis palis, bus dar vienu laipsniu šilčiau.

„Ką gi, orai lėtai šils, o kitą savaitę trumpam netgi smarkiai įkais. Lauksim“,  – sako N. Šulija.

Orai Europoje

Orus Europoje rytoj lems viena didelė aukšto slėgio sritis ir kelios žemo slėgio sritys apie ją.

Visoje Europoje debesuotumas permainingas ir nepastovus. Debesuoti orai nuolat keičiasi vietomis su saulėtais.

Kaitra toliau pleškins Egėjo jūros pakrantėse ir apie Juodąją jūrą, kitur vyraus saikingai šilti ar net gaivūs orai.

Romoje rytoj saulė pro debesis ir 25 šilumos, Romoje panašūs orai, čia šils iki 21 laipsnio. Paryžiuje bus debesuota, nelis ir šils iki 19, Londone taip pat debesuota ir vos 16 šilumos. Berlyne gražūs orai, daug saulės ir šils iki 18, Varšuvoje debesuota, nelis ir šils iki 20 šilumos.

www.tv3.lt

Site Footer