Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 1 ženklą aplankys neįtikėtina sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Saulė kartu su Venera ir Merkurijum dabar keliauja Dvynių Zodiako ženklu. Merkurijus – dalykinio gyvenimo valdovas, Venera – atsakinga už jausmus ir už tai, kas gražu, Bet dėl to, kad ir Merkurijus, ir Venera bus visai šalia Saulės, geriausios jų savybės bus Saulės spinduliuose „sudegusios“, tai yra pasireikš silpnai ir dalinai. Taigi, ir dalykinis gyvenimas, ir meninė kūryba šią savaitę smarkiai neįsibėgės. Bendrauti bendrausime, flirtuoti flirtuosime, tačiau kažkaip be įkvėpimo.

Karingasis Marsas tik ką įžengė į Jaučio ženklą, tad nusilpo ir labiau linkęs kasti apkasus, statyti fortifikacinius įrenginius, bet ne pliektis mūšio lauke. Tad maždaug to ir galime dabar tikėtis.

Kai dalykinis gyvenimas ir meninis įkvėpimas neblizga, kai kovos rimsta, belieka kasdienybė. Taigi, žiūrim į Mėnulį. Pasirodo, jis pilnėja ir skatina svarbiose asmeniškai mums srityse veikti drąsiai, rodyti iniciatyvą ir stengtis, kad viskas vyktų geriau ir greičiau. Taigi, bent čia galima tikėtis tam tikro pozityvaus veiksmo.

Avinas

Noro kur nors veržtis ir dėl ko nors kovoti bus mažiau, o žvelgti į gyvenimą praktiškai – daugiau. Pasidarys svarbu ne tai, kokie šaunūs esate, o kokios naudos galima turėti. Taip pat ir finansinės. Taip pat šią savaitę bus daug judėjimo ir daug bendravimo – ir su artimais draugais, ir su naujais pažįstamais. Puikus laikas plėsti kultūrinį akiratį.

Jautis

Energijos daugės, veiklumo daugės, noro dėl ko nors stengtis irgi daugės. Prasideda puikus laikas imtis svarbių, sunkių, valios ir nusiteikimo reikalaujančių darbų. Taip pat tai puikus laikas sportuoti ir sportuojantiems – kai kada atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Taip pat ši savaitė yra puikus laikas siekti didesnės finansinės naudos.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kuria labai mielai dalysitės su aplinkiniais. Sėkmė ir įkvėpimas lydės dviejose srityse – tvarkant dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai, taip pat kuriant gražius ir mielus dalykus bei pramogas – ir sau, ir kitiems. Kitą savaitę prasidės laikas, kai galima gauti nemažai apčiuopiamos naudos – verta apgalvoti kaip.

Vėžys

Ši savaitė – savotiškas poilsio laikas, kai svarbių darbų tikimybė menka, namie tvarkos bei įprasto ritmo niekas neardo ir viskas plaukia ramiu ritmu beveik savaime. Nesijaudinkite – veiklos metas jau visai čia pat, todėl dabar verta pailsėti ir pataupyti jėgas. Galutinai neapsnūsti padės artimi draugai – jų dėka atsiras priežasčių visiems kartu smagiai pajudėti.

Liūtas

Gali staigiai ir smarkiai padaugėti darbų darbe. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai taip kaip reikia, bet tai ir pavyks. Galiausiai nuveikti pavyks išties nemažai ir tai neliks neįvertinta. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug kolektyvinės veiklos – puikus laikas ką mielo ir smagaus nuveikti su artimais draugais, taip pat aptarti reikalus su bendraminčiais darbe.

Mergelė

Tikėtina, kad nemažai darbų ir visokios kitokios veiklos bus darbe arba profesijos srityje. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais, taip pat su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu – čia būsite labai kūrybingi. Palankus laikas kelionei, kuri skatina smagiai pajudėti ir atsidėkoja smagiais nuotykiais.

Svarstyklės

Galima pamažu ruoštis vasaros darbymečiui – jis prasidės kitą savaitę. O šią dar galima paprasčiausiai patinginiauti kai kada pagalvojant, ką įspūdingo nuveiksite kai tam ateis laikas. Taip pat ši savaitė palanki kelionėms – pavyktų ir pailsėti, ir pasisemti smagių įspūdžių. Dalykinė su užsieniu susijusi veikla irgi sektųsi kuo puikiausiai.

Skorpionas

Kitą savaitę svarbūs gali būti asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis – ta ana pusė gali būti ganėtinai veikli, bet kartu ir linkusi diktuoti, tačiau tai vargu ar patiks. Vadinasi, reikės galvoti kaip prie to prisitaikyti. Taip pat kita savaitė bus palanki tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis ar paskolomis.

Šaulys

Dabar bus svarbi ne jūsų nuomonė ar požiūris į ką nors, o išorė – besiklostančios aplinkybės arba santykis su kai kuriais asmenimis. Ta ana pusė gali būti ganėtinai aktyvi, dėl to linkusi primesti savo požiūrį, bet kartu ir ganėtinai geranoriška. Dėl to patogiausia būtų šia banga tiesiog pasinaudoti ir pažiūrėti kur ji nuneš – tai gali būti ir įdomu, ir net naudinga.

Ožiaragis

Tikėtina, kad šią savaitę bus daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos reikės atlikti neatidėliojant ir pareigingai. Tačiau bent dalis jų bus visai smagūs, todėl tikrai nepervargsite ir laikas neprailgs. Palankus laikas rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Taip pat vis labiau patiks pramogos, kurios skatina smagiai pajudėti.

Vandenis

Labai linksmas ir smagus metas – tikrai nestigs progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir smagaus. Jūs patys būsite labai kūrybiški, puikiai sekis kurti smagius, malonius ir gražius dalykus. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas klestės. Taip pat šią savaitę prasideda laikas, kai patogu imtis sunkių, svarbių, valios ir nusiteikimo reikalaujančių darbų namie.

Žuvys

Atrodo, daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namų, šeimos reikalai. Puikus metas stengtis, kad čia būtų dar jaukiau, dar patogiau, o namiškiai – dar laimingesni. Taip pat dabar yra patogus laikas užsiimti nekilnojamojo turto reikalais. Taip pat šią savaitę patiks judėti, ypač važiuoti greitai – geriau jei apdairiai, ypač pirmoje savaitės pusėje.

www.tv3.lt

Site Footer