Nelaimė Kaune: nusidegino su paspirtuku į karštą asfaltą įklimpęs vaikas

Penktadienio popietę į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi vyras, pranešęs įvykį Savanorių prospekte – paspirtuku važiavęs vaikas įklimpo į dar karštą asfaltą, pranešė „Kas vyksta Kaune“.

„Maždaug 13.10 val. įvyko įvykis Savanorių centre prieš „Luminor“ pastatą. Vaikas, apytikriai 10/12 metų, paprastu paspirtuku važiavo per perėją, kuomet vienoje juostoje vertėsi į minkštą, dar karštą asfaltą“, – pastebėjęs įvykį pranešė naujienų portalo skaitytojas.

Kaip teigia su „Kas vyksta Kaune“ redakcijai apie incidentą pranešęs vyras, „Autokausta“ kelininkai nelaimėlį apžiūrėjo ir, kiek galėjo, nuplovė smalą/asfaltą bei iškvietė medikus. Vis dėlto, panašu, kad vaikui prireikė ir rimtesnės medikų pagalbos – apžiūrėję vaiką, medikai jį nuvežė į gydymo įstaigą.

„Liūdniausia, kad tėvai nemokina vaikų ir neatsakingai žiuri kur vaikai eina be priežiūros ir, kad kelininkai nededa saugomo ženklų, ten kur jie turėtų būti“, – teigė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) budintis gydytojas informavo, jog vaikas įvykio metu apsidegino plaštakas. Dėl nudegimų Kauno GMPS medikai vaiką nuvežė į Kauno klinikas.

Patikslinti, kurio laipsnio nudegimą vaikas patyrė, budintis gydytojas negalėjo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer