Nerijaus Juškos šeima tik per plauką išvengė nelaimės: vos nesupleškėjo namas

Baleto primarijaus Nerijaus Juškos ir žmonos Agnės Juškienės namuose tik per plauką neįvyko baisi nelaimė. Sugrįžęs po spektaklio namo, vyras pamatė tai, kas privertė griebtis už galvos.

N. Juška socialiniame tinkle pasidalijo, ką pamatė sugrįžęs namo. 

Vos išsaugojo namus

Vyras teigia, kad po tokio incidento galėjo netekti namų. 

Įrašu N. Juška sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. 

„Vienas žingsnis iki nelaimės. Taip galėjome ir nebeturėti savo namų! Po spektaklio grįžtame, aš kieme parkuoju automobilį, o vaikai jau bėga namo… Praeina kelios sekundės, kai jie atgal skuodžia pas mane rėkdami – naaamas dega!!!

Greit maunu į vidų ir matau juodų dūmų kamuolius, pilnus namus dūmų – ieškau, kur gali būti degimo priežastis. Pirma mintis – telefono pakrovėjai, palikti rozetėse (esu matęs visokių video, kaip ir jie užsidega), bet ne.

Pasirodo, sodo technikos akumuliatorius paliktas pakrovėjuje. Bet kas įdomiausia – jis net neįkištas į rozetę!!! Sprogo, pradėjo lydytis visa plastmasė. Aprūko sienos! Visa laimė, kad neužsidegė šalia buvęs kilimas, ant kurio krito svylančio plastiko gabalai!

Po kurio tikrai būtų supleškėjęs ir visas mūsų namas! Na, o dabar baisiausias dalykas – prasmirdę degėsiais visi namai, baldai, drabužiai, sienos! Galvojau, pasakoti jums, ar ne.

Bet ši istorija gal kažkam padės ir ateityje. Gražios dienos visiems“, – rašė N. Juška socialiniame tinkle. 

www.tv3.lt

Site Footer