Nijolė Pareigytė rėžė atvirai: „Neturiu ambicijų būti soliste, nors vyras ragina pagalvoti“

Atlkėja Nijolė Pareigytė turi daug veiklų – ji ne tik koncertuoja su grupe „69 Danguje“, bet ir viena veda renginius, dainuoja juose. Be to, Nijolė netrukus taps naujojo TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“ vedėja.

Praėjus kuriam laikui po didžiausio grupės „69 Danguje“ koncerto Nijolė Pareigytė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, jog po pasirodymo jautė ir fizinį skausmą. Tačiau laimės buvo dar daugiau!

„Viskas praėjo gerai, skauda visą kūną, raumenis, kaulus, atrodo, viską maudžia. Buvo daug įdėta darbo. Prieš tai tris savaites, atrodo, be pertraukų šokom, dainavom, intensyviai ruošėmės. Labai jaučiasi nuovargis, bet esame laimingos, patenkintos visų mūsų rezultatu ir vis dar euforijoje.

Buvo pilna arena ir nuo pat pirmos dainos visi žmonės kilo šokti. O kai dainavome „Supermergatės“ iš viso nebebuvo sėdinčių.

Žmonės moka mintinai žodžius, labai laukė, tikrai norėjo. Matėsi, kad jie neabejingi, užaugę su mūsų dainom. Matėme įvairaus amžiaus klausytojų“, – kalbėjo N. Pareigytė.

Per darbus lieka mažiau laiko su šeima

Paklausta, kaip sugeba turėdama tiek veiklų neperdegti ir susidėlioti prioritetus, Nijolė prabilo ir apie ne tokią teigiamą šios profesijos pusę.

„Nežinau, kažkaip taip susikaupiu, pamiegu ir varau toliau. Bandau išnaudoti laikotarpį, kai viskas sėkmėj. Šiaip sunku, pastaruoju metu nelabai matau šeimos. Bet šeima supranta…“ – tikino ji.


 

Kadangi Nijolė koncertuoja ne tik su grupe, bet ir viena, paprašyta įvardyti, kuris būdas jai patinka labiau, konkretaus atsakymo vis dėlto nepateikė, nes abu jie savotiškai malonūs.

„Kai esu viena, visa atsakomybė yra ant mano pečių, neturiu su kuo ja dalintis. Turiu savo komandą, bet vis tiek visi lūkesčiai yra sudėti į mane. O kai yra grupė, viskas paprasčiau, pasiskirsto. Būna, kad vienai ne nuotaika, bet tada lieka dar dvi ar trys ir vis tiek kažkuri padės. Bet man patinka ir taip, ir taip“, – sakė atlikėja.

Kodėl nenorėtų būti soliste

Vis dėlto N. Pareigytė nesvajoja tapti soliste ir leisti savo autorines dainas ar albumus.

„Neturiu ambicijų būti soliste, visiškai. Nors vyras ragina bent jau pagalvoti apie tokią galimybę. Bet neturiu savyje tokio jausmo. Turiu stiprų arkliuką vesti renginius, man tai labai tinka ir patinka, renginiuose dainuoju įvairių atlikėjų dainas, taip pat ir grupės. Man to užtenka“, – šypsojosi pašnekovė.

Smagiausia jai, kaip teigė, atlikti linksmas dainas. Bet būna ir ašarų!

„Vakarėliuose, jubiliejuose visi nori linksmintis. Labiau – lietuviškas. O šiaip dainuoju nuo Butkutės iki Povilaičio, Sipavičiaus, Valinskienės ir taip toliau. Esu visų atsiklaususi, ar galiu atlikti jų dainas. Tik Povilaičio nespėjau. Esame ir su Kerbedžiu kalbėję, jis sakė: „Tu tik dainuok.“

Per vestuves dažnai dainuoju Ievos Zasimauskaitės „Kol myliu“, dažniausiai čia būna improvizuotas jaunųjų šokis. Tai tikrai tenka ir ašarą išspausti. Aš šiaip esu mižnė, greit apsiverkiu, ypač kai tėvai sako kalbas. Gal taip reaguoju dar ir dėl to, kad pati netekusi tėčio“, – sakė N. Pareigytė.

Nuo vedėjo priklauso didžioji dalis renginio sėkmės, tuo įsitikinusi Nijolė.

„Aišku, labai svarbi sudedamoji dalis yra ir patys žmonės. Būna tokių, kurie patys iš savęs linksmi ir ateina gerai praleisti laiką. O kartais būna publika, kuri sėdi, o aš turiu nertis iš kailio. Bet šiaip dažniausiai visus pastatau ant kojų, pas mane kažkoks vidinis užtaisas yra, turiu padaryti, kad visi šoktų, dainuotų.

Niekada nesigailėjau pasirinkusi tokio kelio. Keistas dalykas, nuo pat mažens mokiausi muzikos, kai buvau 16-kos, supratau, kad negyvensiu iš muzikos, bet viskas taip susidėliojo, kad vis tiek gyvenu iš jos nuo pat pirmų savarankiškų dienų“, – pasakojo moteris.

Netrukus Nijolė taps naujojo TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“ vedėja.

„Man pažadėjo, kad naujame projekte labai nepavargsiu, kad bus jaukus ir šiltas projektas. Esu panašų jau vedusi, tad nebus labai kažkas naujo man asmeniškai, tad negaliu atsisakyti, nes man patinka linksmybės“, – juokėsi N. Pareigytė.

www.tv3.lt

Site Footer