Norėdama atsikratyti žentu, Virginija nustatė jam namų ribas – draudžia užeiti net į tualetą

Pakraupusi Virginija tikina, kad duktė Elvyra į namus parsivedė jai netinkamą mylimąjį. Pora sako, kad visi motinos kaltinimai ir nuolatinis žento engimas yra visiškai nepagrįsti. Išsaugoti besikivirčijančios šeimos santykių nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva.

Elvyra su mylimuoju kartu yra jau metus, tačiau gražią draugystę esą pragaru verčia kategoriškai prieš naują žentą nusiteikusi merginos mama Virginija. Vyras pasakojo, kad nuolat patiria psichologinį smurtą ir žeminimą. Virginija esą net nustatė jam kiemo ribas, todėl norėdamas atlikti gamtinius reikalus, vyras turi pėdinti namo.

„Kiek kartų kvietė ir policiją, ir socialines, ir vaikų teises. Visi jai sako nelįsti prie mūsų, bet ji vis tiek“, – tikino Elvyros mylimasis.

Kitame namo gale gyvenanti Virginija seka ir dokumentuoja kiekvieną poros judesį.

„Aš paskaitysiu: „7 mėnesio 17 dieną Elvyros sugyventinis užgėrė ir gėrė visą savaitę“, „7-29 sugyventinis vėl užgėrė, matau jį kasdien geriant su draugais“. <...> Viską matau, ką jis daro“, – savo užrašais dalijosi moteris.

Virginija tikino, kad nori atverti aklai įsimylėjusios dukters akis, nes ši esą nesupranta su kuo susidėjo.

„Elvyra eina pati skaldyti malkų. Jis čia sėdi ir orą nemalonų leidžia. O kad nueitų ir paskaldytų…“, – piktinosi moteris.

Tačiau anot Elvyros mylimojo, jis negali padėti savo draugei dėl jam nustatytų kiemo ribų.

Ar artimiesiems pavyko pasiekti kompromisą, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer