Nuo Ulvido nepilnametę dukrą gynusiam tėvui gręsia nemalonumai: „Galėsime kartu sėdėti“

Gašliais šokiais be kelnių prieš nepilnametes pagarsėjęs Algimantas Ulvidas tokią savo veiklą vykdo jau 15-ka metų. Laidoje „Prieš srovę“ nuo šio vyro nukentėjusios 13-metės mergaitės Dovilės (vardas pakeistas) tėvai pasidalino detalėmis, ką jų dukrai teko patirti, ir papasakojo apie nepilnametės tėvo ir A. Ulvido konfliktą, dėl kurio gali laukti liūdnos pasėkmės pačiam mergaitės tėčiui.

Vyras, kuris vežasi nepilnametes į mišką ir ten joms šoka bei demonstruoja savo lytinį organą tikina, kad nedaro nieko blogo, nes prie jų nepriekabiauja, o, anot jo, šokį išvysti paskambinusios prašo pačios mergaitės.

Nukentėjusiosios Dovilės tėvai sako ką kitą – anot jų, 13-metė, kalbėdama apie šį įvykį, negali nustoti drebėti ir verkti. Šiai mergaitei jau po teismo su A. Ulvidu teko susidurti tiesiog gatvėje, po pamokų, viduryje baltos dienos, kai vyras nepilnametei šaukė: „Ateik, mano meile, tu mylimiausia mano mergaitė“.

„Tas mergaites kažkam arba ruošia, arba tiekia. Pedofilams netinka suaugusios moterys, jis gi sako, kad 13 metų jam per sena, jau viskas, kaip ir netinka, jam reikia penktokių, ketvirtokių“, – savo įtarimais dalinasi nukentėjusios mergaitės tėtis Tomas (vardas pakeistas).

Laidoje pasidalinę niekur negirdėtomis detalėmis, nepilnametės tėvai papasakojo ir dar vieną istoriją, kai degalinėje tarp A. Ulvido ir 13-metės tėčio kilo konfliktas. Po rytinio teismo posėdžio, Dovilės tėvai vyko į degalinę, kur pastebėjo ir patį A. Ulvidą.

„Jam tą rytą buvo teismas. Buvo uždrausta artintis prie nepilnamečių ir dar kažkas, dabar nepamenu. Ir jis po teismo tą patį vakarą buvo pasisodinęs nepilnametę automobilyje. Be to, su ta mergaite jis jau turi bylą ir jam buvo visiškai uždrausta artintis prie jos“, – pasakoja Dovilės tėtis Tomas.

Tėvai tikina, kad matė, kaip A. Ulvidas degalinėje pirko elektronines cigaretes ar kažką panašaus, nors, anot jų, nepilnamečių tvirkinimų kaltinamas vyras pats nerūko. Dėl šios priežasties, nepilnametės mamai kilo įtarimai, kad šis perka cigaretes nepilnametėms, todėl Dovilės mama nuėjo į degalinės aikštelę patikrinti, ar A. Ulvido automobilyje kas nors yra.

„Aš prieinu, atsidarau dureles. Pagal tai, kokioje pozicijoje buvo ta mergaitė mašinoje, supratau, kad jai buvo liepta prigulti, jog jos nesimatytų. Ji buvo sukritusi šonu ir akivaizdžiai vengė, kad kažkas ją pamatytų. Aš sušukau tai mergaitei, paklausiau, ką ji čia daro, nes ji puikiai mane žino, ji mano dukros buvusi geriausia draugė. Sakau, prašau lipti iš mašinos, tuoj pat kviečiu tavo tėvus“, – teigia Dovilės mama Ilona (vardas pakeistas).

Mama pasakoja, kad atsisukusi pamatė, kaip Dovilės tėvas Tomas buvo nubėgęs sulaikyti paties A. Ulvido ir jam trenkė į veidą. Moteris teigė, kad buvo akivaizdus provokavimas, nes dar bėgdamas į degalinę Dovilės tėtis šaukė: „Kur tu ją veži?“. Anot liudininkų, kurie matė situaciją, A. Ulvido atsakymas buvo: „Į mišką“.

Atvykus policijai, jie buvo informuoti, kad nepilnamečių tvirkinimu įtariamo vyro automobilyje slepiasi mergaitė, jog dar tos pačios dienos ryte teismas uždraudė A. Ulvidui artintis prie vaikų, tačiau byla buvo iškelta tik Dovilės tėčiui.

„Dabar esu kaltinamas 138 str., I dalimi, tai yra nesunkus sveikatos sutrikdymas, bet per paskutinį teismą A. Ulvido advokatas pateikė prašymą teisėjai, kad sugriežtintų bausmę, būčiau kaltinamas už tai, jog užpuoliau nekaltą žmogų iš chuliganiškų paskatų ir primušiau. Tada gręstų iki 5 metų kalėjimo, galėsime kartu sėdėti“, – pasakoja mergaitės tėvas Tomas.

Pokalbį su nukentėjusios mergaitės tėčiu galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer