Nužudytos 15-metės laidotuvėse – jos globos atsisakę tėvai: motina prabilo apie dukros pasirinkimą

Šiauliuose į paskutinę kelionę palydėta žiauriai šios savaitės pradžioje nužudyta nepilnametė mergina.

Artimai su paaugle bendravęs vyras sako, kad mergina į jį kreipėsi pagalbos užstoti nuo persekiojimų. Jis buvo susitikęs ir kalbėjo su dabar žmogžudyste įtariamais jaunais vyrais, tačiau to nepakako.

Mergaitės motina sako, kad dukra pati pasirinko gyventi pas tėvą, o jis jos neva neprižiūrėjęs.

„Dukrytė norėjo pas tėvą, leidau. Ir tiek. Tačiau greitai paliko ir tėvo namus, neva ten buvo nepageidaujama. Neprižiūrėjo tėvas ir tiek. Galiu tik tiek pasakyti“, – sakė Kristina, nužudytosios motina.

Atsisakė globos

Tėvai teismo keliu atsisakė merginos globos. Mergaitės tėvas su žurnalistais nepanoro kalbėti, jo mama, nužudytosios močiutė, sako, kad jaunas žmogus klydo.

„Neklausė, klydo per pasaulį. Kaip jaunimas visas, paaugliai. Daugiau nieko nepasakysiu“, – teigė moteris.

Net ir turėdama giminių, brolių ir sesę, mergina gyveno pas globėjus, o nuo liepos pirmosios turėjo persikelti į vaikų globos namus.

Tačiau prieš pat ten kraustantis – dingo. Policija paskelbė jos paiešką. Nužudymo dieną ji pasirodė globos namuose, tačiau tuoj pat vėl iš ten pabėgo.

Bendravo su paaugle

Artimu nužudytosios draugu prisistatęs Artūras sako, kad ją pažinojo tris mėnesius. Mergina vedžiojo jo šuniuką, tvarkė namus.

„Visą laiką kartu būdavom, kartu leisdavom laiką, prie ežero būdavom, išeidavom kartu po miestą pasivaikščioti su muzika. Ir jinai pati visada buvo geros nuotaikos. Niekada nebūdavo liūdna“, – teigė Artūras.

Vyras sako, kad jam buvo pavykę atitraukti merginą nuo blogos kompanijos, su kuria ji buvo susidėjusi ir kuri galimai ją pražudė: „Geras žmogus būdavo, jinai pas mane visas dienas būdavo. Ir tiesiog nuo tos kompanijos blogos buvau atpurtęs, jinai tiesiog man padėkojo.“

Vyrui teko užstoti jauną merginą nuo tariamų draugų grasinimų ir su dabar nužudymu įtariamais jaunuoliais kalbėtis ne kartą: „Buvo tų grasinimų, teko man su tais žmonėm susitikti ir su jais pašnekėti, kad apsiramintų ir nesikabinėtų prie Gabrielės. Ką jie į tai? Nesuprato, teko dar daugiau susitikti su jais ir daug žmonių iš jos pusės, kas jai grasina.“

Pasak Artūro, jo žiniomis, paskutines dienas, kai buvo dingusi, mergina leido su ta pačia kompanija, kuri nužudymo vakarą prisistatė liudininkais ir prieš kamerą pasakojo, kad pirmi pamatė įtartinai susuktą kilimą.

Įtariamasis tada pasakojo: „Mes su draugais ir drauge nešėm šiukšles ir pamatėm įtartiną kilimą. Pasicekavindami pradarėm šiek tiek kilimą, pamatėm kaldrą visą kruviną. Patys išsigandom, iškvietėm policijos pareigūnus, pasiklausėm jų, pareigūnų, kaip supratom, lavonas yra.“

Netrukus keturi liudininkais prisistatę jaunuoliai, tarp kurių ir keturiolikmetė mergina, tapo įtariamaisiais dėl nužudymo. Jiems gresia nuo 7-erių iki 15 metų kalėjimo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer