Ofelija iš „Only Fans“ tapo šou „MANO ID“ dalyve: pirmąjį vakarą parodė krūtis

Go3 eteryje prasidėjo realybės šou „MANO ID“. Jame – dvi draugės nuomonės formuotojos bei „OnlyFans“ turinio kūrėjos Patricija (23 m.) ir Ofelija (30 m.) laikomos vienu dalyviu.

Vis dėlto projekte Patricijos ir Ofelijos nuomonės išsiskyrė.

„Ofelija, aš manau, kad tu per daug kalbi apie Only Fans“, – tarė Patricija.

„Aš nekalbu, kaip tik stengiuosi pasakyti, kad darau ir kitus dalykus, ne tik tuos „Only Fans“, nes mane nervina“, – atsakė Ofelija.

Tada Patricija rėžė kritikos Ofelijai dėl to, kad ši pirmą dieną pademonstravo prieš dalyvius savo krūtis.

„Nesupranti, kaip tu pateiki save.

Tu kartais vulgariai elgiesi, tarkim, kai parodei visiems tuos papus. Nu per pirmą dieną rodyt taip.

Žinai, tai atrodė vulgariai. Bet nepergyvenk, viskas gerai“, – negailėjo draugės Patricija.

Ofelija bandė gintis ir sakė, kad siekia visai ne to.

„Norėčiau Lietuvoj išgarsėti kaip atlikėja. Noriu dainuoti dar nuo vaikystės“, – kalbėjo ji.

Vaikinai, laikykitės! Patricija ir Ofelija – geriausios draugės, nevengiančios atvirai demonstruoti savo grožybių. O ką čia slėpt? Juk gražūs kūnai turi puošti pasaulį! Talentingos, iškalbingos, be proto gražios ir atviros merginos pasiruošusios užkariauti žiūrovų širdis.

Vasaros nuotykis

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Šiandien prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius.

Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia. Atrodytų viskas paprasta, tačiau visa realybės šou esmė paaiškės tik jo eigoje, o nugalėtojas bus išrinktas liepos 1d.

Realybės šou prizas – įspūdinga kelionė į kosmopolitinį, magišką, neoficialia pasaulio sostine laikomą Niujorką. Bus aplankytas ne tik žymusis Manhatanas, bet ir gausybė kitų išskirtinių traukos objektų: nuo ryškiausių Brodvėjaus ir Times aikštės šviesų iki įspūdingų dangoraižių, Centrinio parko, daugybės kultūros ir istorijos vertybių bei skonių.

„MANO ID“ vedėju Vytautas Mikaitis – žiūrovams puikiai pažįstamas kaip populiariausio praėjusių metų realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ Ispanijoje vedėjas ir įžymus keliautojas, įkūręs neegzistuojančią kelionių agentūrą „Pravalturas“.

24/7 bus rodomos transliacijos net iš trijų vietų. Rytoj žiūrovai išvys dalyvių prisistatymus, o kiekvieną darbo dieną nuo rytojaus lauks pagrindinė serija ir karštos naujienos. Pirmasis atvirumo vakaras vyks jau šį trečiadienį, o pirmasis išlikimo vakaras – jau ketvirtadienį, kurio metu paaiškės kas pirmieji paliks šou.

Antrasis atvirumo vakaras vyks šį šeštadienį, o išlikimo vakaras– sekmadienį. Trečiasis atvirumo vakaras lauks kitą trečiadienį, o išlikimo vakaras – ketvirtadienį. Didysis finalas– liepos 1-ąją.

www.tv3.lt

Site Footer