Oksana Pikul prabilo apie tikrąsias skyrybų su Simu Jasaičiu priežastis: „Krepšininkai mūsų šalyje sudievinti“

2018-aisiais prasidėjusi verslininkės, atlikėjos ir vizažistės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio skyrybų byla buvo nutraukta tik šiemet. Visgi net užgriuvus ne itin malonioms emocijoms moteris išlaiko pozityvą. Interviu naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie darbus, skyrybas bei paatviravo apie daugelį metų tabu laikytą temą.

Nors pastaruoju metu moters asmeniniame gyvenime įvyko pokyčių, nepaisant jų ji toliau sukasi darbuose.

„Turbūt sąžininga pripažinti, kad pas mane darbymetis visada. Niekuomet nesu nusiteikusi, kad bus labai sunkus mėnuo ir daug dirbti reikės. Kadangi turiu ne vieną veiklą, darbai besikeičia. Visuomet esu pasikūrusi ir darbo turiu daug, gruodis visai ne išimtis. Nežinau, ar reikia skųstis ir guostis, kai yra daug darbo. Daug darbo, vadinasi bus daug vaisių“, – šypsosi žinoma moteris.

„Reikia tik džiaugtis, kad esi norimas, kad turi didelę paklausą ir galimybių ir kas gali galimybes sukurti ir kitiems“, – teigia ji.

Kartais užsakymus bei kitus darbus pašnekovei tenka atšaukti dėl šeiminių reikalų, o svarbiausia – sūnaus.

„Būna, kad darbai dubliuojasi, kad neaprėpi numatytų darbų. Dėl to griežtai vedu darbų grafiką. Tarp skirtingų darbų privalau sužiūrėti ir sūnaus grafiką – ar tai būtų atostogos, ar mokyklinės šventės. Jokiais būdais man darbai negali trukdyti palaikyti sūnaus. Savo gyvenime turiu susidėjusi prioritetus“, – tikina ji.

Apgalvotos skyrybos

Pastarąjį mėnesį O. Pikul pranešė ir apie svarbų įvykį gyvenime – oficialių skyrybų su vyru S. Jasaičiu pabaigą. Oficialios „laisvės“ proga ji sau pasidovanojo dovaną – automobilį.

Moteris neslepia, kad su skyrybomis ji buvo susitaikiusi jau seniai, todėl į „formalumus“ sureagavo su teigiama emocija.

„Santuokoje buvau 10 metų ir skyrybos nebuvo greita, staigi mintis. Prie to jau buvau pribrendus, prie skyrybų ėjome žingsnis po žingsnio. Detalizuoti turbūt nereikėtų, bet man patogiai jaustis padėjo ta mintis, kad patys senokai jau buvome nusprendę, kad skyrybos įvyks. Kitas dalykas – bene tris su puse metų nesame kartu ir nebebendraujame, tad natūraliai susidėliojo kitoks gyvenimo ritmas“, – teigia Oksana.

O ieškantiems atsakymo, kas padeda įveikti liūdesį po tam tikro gyvenimo sprendimo, verslininkė dalijasi sava patirtimi – emocinį sunkumą jai padėjo atremti įnikimas į darbą.

„Žinoma, kad nėra labai paprasta po sudėtingų situacijų dirbti ir šypsotis, bet darbas padeda užsimiršti, realizuoti save. Ta darbinė terapija vėliau atneša gerus rezultatus.

 

Mano skyrybos nebuvo persmelktos liūdesiu ar savęs gailėjimu – tai buvo normalus procesas. Taškai ant „i“ sudėlioti tvarkingai, dokumentais. Jei paklausite, ar man buvo liūdna, sąžiningai galiu atsakyti, kad man buvo vienodai. Matyt, taip ir turėjo būti, taip susiklostė gyvenimas. Net nėra dėl ko liūdėti“, – sako pašnekovė ir juokaudama priduria:

„Liūdėti aš net neturiu kada… Reikia ir vaiką auginti, ir dirbti, ir save prižiūrėti. Man paroje valandų trūksta.“

Opi krepšininkų problema

Moteris neslepia, kad santuokoje ji ne tik taikstėsi su vyro žalingais įpročiais, bet ir stebėjo problemas jo kolegų šeimose.

„Tai tikrai labai opi problema, kuri perduodama iš kartos į kartą. To laisvo gyvenimo troškimas ar pavyzdys jaunimui, kaip galima linksmai ir gerai praleisti savo laisvalaikį dažnai užvaldo ne vieną. Vieni žmonės būna stipresni ir tam atsispiria.

Labai apmaudu, kad silpnesni paslysta. Jie ir lieka tuose malonumuose – lošimo, alkoholio, narkotinių medžiagų. Dėl tokio gyvenimo būdo ir požiūrio byra viskas – karjera, šeimos. Ir aš į šį sūkurį pakliuvau, šalia turėjau silpnesnį žmogų“, – sako ji.

O. Pikul tikina, kad apie šią problemą anksčiau žmonės nelabai drįsdavo kalbėti.

„Krepšininkai mūsų šalyje tikrai sudievinti. Ši sporto šaka Lietuvoje labai gerbiama, tad daug dalykų būdavo nutylima.

Tačiau laikai keičiasi ir va jau šią vasarą skandalas Olimpinėse žaidynėse po truputį pralaužė ledus, pradėta kalbėti apie šio sporto vidines problemas. Yra ne vienas pavyzdys, kur akivaizdžiai žmogui nepasisekė – jis prarado sveikatą ir visa kita gyvenime“, – dalijasi moteris.

Ji taip pat svarsto ir apie galimas krepšininkų palaido gyvenimo būdo priežastis. Anot jos, įtaką tam gali turėti jaunų krepšininkų negebėjimas tinkamai elgtis su dideliais pinigais ir sėkme.

„Manyčiau, kad bėda tame, kad sporto atstovus, kurie pasirašo tikrai pelningas, geras sutartis, mažai konsultuoja. Turėtų būti skirti finansų konsultantai, psichologai. Amerikoje tai daroma gan aktyviai su žaidėjais, kurie pasirašo NBA sutartis. Ten skiriami atstovai, kurie pataria, kaip teisingai disponuoti finansais. Kitas dalykas – yra psichologai, kurie padeda jaunam žmogui susivokti ir tinkamai tokiu atveju elgtis. To pas mus tikriausiai pritrūko“, – pastebėjo verslininkė.

Anot jos, tokias problemas išspręsti sugeba tikrai ne kiekviena šeima:

„Manyčiau, kad visi esame skirtingi – tiek genetika, savo aplinka, tiek charakteriais. Prie kiekvieno žmogaus yra skirtingas priėjimas – ar šeimos narių, ar tėvų, ar žmonos. Susidūrus su problema bet kokiu atveju ją reikia mėginti spręsti komunikuojant. Nes žmogui pačiam norint viskas yra išsprendžiama. Svarbu, kad pats žmogus pats susivoktų ir norėtų pasikeisti.“

www.tv3.lt

Site Footer