Orai keisis: jau aišku, kada sugrįš tikri karščiai

Lietuvoje šiandien buvo debesuota, daug kur pylė lietus. Šį vakarą lietaus debesys pradės savo pasitraukimą į rytus ir tuo pat metu ims didėti giedro dangaus plotai šalies vakaruose. Rytoj orai bus jau šviesūs, saulėti, lietaus debesys nei iš šalies ateis, nei vietoje susidarys.

Oro temperatūra šią naktį bus įprasta, niekuo nenustebins. Paryčiais bus nuo 8 – 9 laipsnių šilumos Žemaitijoje iki 11 – 12 laipsnių rytuose, pietryčiuose. Rytoj dieną saulutė pasistengs, kad visur įšiltų iki 20 – 22 laipsnių šilumos, tik prie jūros bus ne taip šilta.

„Kitaip tariant, rytoj – graži diena. Naktį lietus, kai kur smarkus dar bus šalies rytuose, bet vakaruose jau giedrės. Dieną debesuotumas menkas, orai sausi ir saulėti. Naktį bus nuo 8 šilumos Žemaitijoje iki 12 šalies rytuose, dieną 20 – 22 laipsniai šilumos. Tik prie jūros ne taip šilta“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas keturias (ne dvi, o keturias) paras lietaus nenumatoma. Orai bus menkai debesuoti, dienomis dažnai saulėti ir vis šiltesni: ketvirtadienio naktį vyraus 10 – 12, dieną 23 – 25, sekmadienio naktį 15 – 17, dieną 28 – 30 laipsnių šilumos. Ar net karščio. Maža to, kitą savaitę sausi saulėti orai irgi dominuos.

Ką gi, ir Lietuvoje būna šis tas gero. Atrodo, keičiasi pats orų tipas ir dabar galėsim pasimėgauti vasaros saule bei šiluma.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer