Paaiškėjo ant ledo įlūžusio muzikanto istorijos atomazga: pasivaikščiojimas baigėsi tragedija

Rusijoje rastas muzikanto ir muzikinės grupės „Cream Soda“ įkūrėjo Dmitrijaus Svirgunovo kūnas. Vyras kartu su keliais bendražygiais įlūžo po ledu. Dviem žmonėms pavyko išsigelbėti, o kitų gelbėtojai dar ieškojo.

Tragedija įvyko naktį Rusijoje, netoli Jaroslavlio, praneša starhit.ru.

Pranešama, kad grupė jaunuolių, tarp kurių buvo ir 34 metų Dmitrijus Svirgunovas, po vakarėlio išėjo pasivaikščioti ant ledo. Paviršius neatlaikė ir įlūžo, dėl to visa kompanija atsidūrė lediniame vandenyje.

Vėliau paaiškėjo, kad muzikantą lydėjo jo 25 metų brolis Romanas. Išlipti pavyko tik dviem žmonėms: merginai ir vaikinui. Pastarasis mirė, kol atvyko greitoji pagalba, ir jo išgelbėti nepavyko.

Kaip praneša Rusijos telegramos kanalai, gelbėtojams pavyko rasti muzikanto kūną. Tačiau jo jaunesniojo brolio ir kito kartu su D. Svirgunovu įlūžusio po ledu žmogaus kūnų paieškos tęsiasi iki šiol.

Žinoma, kad grupės „Cream Soda“ įkūrėjas ne taip seniai nusipirko namą Dievyje Gorodišče ir dažnai čia atvykdavo su draugais.

Dmitrijus Svirgunovas (nuotr. Instagram)
Teisėsaugos institucijos patvirtino, kad Dmitrijus Svirgunovas dingo ir jo ieškojo gelbėtojai.

Nurodoma, kad visi jaunuoliai šventė Svirgunovo gimtadienį, kuris įvyko kovo 11 d.

Vaizdus iš namų vakarėlio asmeniniame tinklaraštyje paskelbė išgyvenusi mergina.

Vėliau su ja susisiekė grupės „Cream Soda“ atstovai.

„Šį vakarą patyrėme tragediją, – rašė muzikantai. – Mūsų Dima su draugais vaikščiojo Volgos upe ir įlūžo po ledu. Dimos, jo brolio Romo ir draugo Gošos Kiselevo vis dar ieško Nepaprastųjų situacijų ministerija. Mūsų draugas Aristarchas, kuris taip pat įlūžo po ledu, buvo ištrauktas, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Kai tik gausime informacijos, pranešime daugiau.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer