Paaiškėjo, kaip bus dalinamas Šatunovo palikimas

Maskvoje palaidotas legendinis „Laskovyj Maj“ solistas Jurijus Šatunovas. Dainininko prodiuseris papasakojo, kaip vyko laidotuvės ir kaip šeima gyvena dabar.

Jurijaus Šatunovo žmonai Svetlanai ir vaikams – 15 metų Denisui ir 9 metų Estelai – vyro ir tėvo mirtis buvo gilus sukrėtimas. Dainininko šeima į Maskvą atvyko iš Vokietijos, kur gyveno pastaruosius du dešimtmečius, rašoma starhit.ru.

Tvarko paveldėjimo dokumentus

„Jiems labai sunku. Tačiau jie oriai, be isterijų atlaikė šį baisų smūgį, – su „StarHit“ dalijosi Šatunovo prodiuseris Arkadijus Kudriašovas. Būtent jis prisiėmė didelę dalį rūpesčių organizuojant laidotuves, kurios vyko aukščiausiu lygiu. – Vakar, po to, kai Jurijaus pelenai buvo palaidoti, Troekurovskio kapinėse, vyko laidotuvių pamaldos, kuriose dalyvavo tik giminaičiai ir draugai.

Jie sėdėjo, prisimindami Jurijų, niekas vis dar negali patikėti, kad jo nebėra.“

Dainininko šeima kurį laiką viešės sostinėje, o vėliau grįš į Miuncheną. Vokietijoje, virš nedidelio ežero, kuriame Šatunovas mėgo žvejoti, bus išbarstyta antroji jo pelenų dalis.

„Dabar Svetlana tvarko paveldėjimo dokumentus“, – paaiškino Arkadijus „StarHit“. – Oficialiai paveldėjimas vyks po šešių mėnesių, bet reikia iš anksto viską paruošti ir pateikti. Turtas nebus dalijamas, visas Jurijaus turtas atiteks jo žmonai ir vaikams. Įskaitant teismus dėl jo dainų – dabar jie teisis su Razinu.“

Ilgas bylinėjimasis su buvusiu prodiuseriu Andrejumi Razinu artimųjų nuomone, smarkiai pakenkė jo sveikatai. Jau kelerius metus muzikantas kovoja už teisę savo koncertuose groti pagrindinius grupės „Laskovyj May“ hitus.

Likus vos dviem dienoms iki mirties, apeliacinis teismas priėmė Šatunovui palankų sprendimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer