Pamačius kainas Palangoje Viktoriją išmušė prakaitas: „O dabar tai pasakysiu“

„Vakar jūsų naujienų portale perskaičiau apie maisto kainas kavinėse Palangoje ir tikrai turiu sutikti su Andriumi – nelieka nieko kito, kaip tik atsistoti ir išeiti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Viktorija.

Mes su šeima jau antrus metus vasarą nebevyksime atostogauti į Palangą, o skrisime į užsienį, nes poilsiauti Lietuvos pajūryje mums yra žymiai brangiau nei išskristi svetur.

Jau anksčiau buvo galvos skausmas, kaip sutilpti į numatytą biudžetą poilsiaujant Lietuvos pajūryje, dabar, matau, kainos tik pučiasi ir pučiasi.

„O dabar tai pasakysiu“

O dabar tai pasakysiu – ne tas žodis, kaip liūdna, kai ateini į kavinę papietauti su šeima, pavartai meniu, pažiūri į patiekalų kainas ir apsisukęs ant kulno išeini, nes supranti, kad po atostogų irgi reikės gyventi, o visus metus taupyti tam, kad galėtum savaitę praleisti Palangoje – cirkas, ne kitaip.

O mūsų verslininkai taip ir bando kuo labiau išgręžti klientą – ne tai, kad kainas kosmines padaro ir jas dirbtinai užkelia, bet dar ir visokių mokesčių prisigalvoja, už daug ką tenka mokėti papildomai, tai, ačiū Dievui, dar neprašo už kiekvieną produktą susimokėti atskirai.

Suprantu, kad Lietuvos pajūris nuostabus, bet jei taip ir toliau, tai mūsų Palanga ištuštės. Visi kalba, kad į Nidą patekti gali tik turtingieji, bet jau ir Palanga mažai kuo atsilieka. Na ar ne absurdas, kad poilsiauti užsienyje pigiau nei Lietuvoje?

Ir žinoma paskui kaip kasmet verslininkai verks, kad prastas sezonas – kur jis nebus prastas, kai kainos kosminės ir žmogus negali sau leisti suvalgyt bulvinių blynų porcijos? Kažkoks pasityčiojimas iš paprastų žmonių.

Autorius: skaitytoja Viktorija

www.tv3.lt

Site Footer