Pamačius Monikos Liu ir jos vaikino nuotrauką išklojo nesikuklindama: „Aiškiai matosi“

„Lietuvos padangėj niekada netrūksta, ką apkalbinėti – kas pykstasi, kas taikosi, vieni skiriasi, kiti pradeda naujus santykius, tai ir pakalbėkim apie vieną paskutiniu metu labiausiai aptarinėjamų dalykų, kad Monika Liu draugauja su žinomu Lietuvos komiku“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Diana.

Visiems taip smalsu, kas tas jos mylimasis, ką pasiekęs, kuo užsiima, narsto po kaulelį kiekvieną smulkmenėlę. O man kyla tik vienas klausimas – koks išvis skirtumas?

„Aiškiai matosi“

Žiūriu į jų bendrą paviešintą nuotrauką ir aiškiai matosi, kad Monika tiesiog spinduliuoja, veide šypsena, akys tiesiog blizga – graži akimirka užfiksuota, du jauni žmonės atrado vienas kitą.

Taigi tik džiaukimės, pasveikinkim, gal jau užteks tų rašliavų komentaruose su pavydo gaidele. Nustokit gal jau su ta mada, kad būtina išreikšti savo nuomonę komentaruose, kur tik įmanoma, kad „kas jis toks“, „neįdomu“, „aš irgi susiradau panelę / vaikiną, gal dabar apie mane parašykit“.

Jei jau taip neįdomu, tai ir sėdėkit kaip pelės po šluota, nes jei būtų tikrai neįdomu, tai net nesivargintumėt rašyti tų komentarų. Vadinasi, įdomu ir dar kaip, tik apsimetinėjat, norit sau dėmesio.

Reikia mokėti pasidžiaugti kitų laime, nuoširdžiai, be jokio suvaidinimo, nes žiūrint į Moniką ir Antaną viskas matyti kaip ant delno – šie žmonės laimingi. Mylėkit, būkit mylimi, džiaukitės ir žydėkit santykiuose – kiekvienam to ir linkiu!

Autorius: skaitytoja Diana

 

www.tv3.lt

Site Footer