Pamačius žmonos šukuoseną vyrą ištiko šokas: „Atrodai kaip Borisas Johnsonas“

Alex Osborne kalbėjo apie „absoliučiai blogiausią” jos plaukų ataugimo etapą, bet buvo priblokšta, kai jos vyras šmaikščiai pajuokavo, kad ji atrodo kaip garsus politikas.

Šukuosenos gali puikiai įrėminti jūsų veidą, ir daugelis gali sakyti, kad tai yra svarbiausias ir vyrų, ir moterų bruožas, todėl suprantama, kad norime tuo didžiuotis. Nieko keisto, kad moteris buvo šokiruota, kai jos vyras pasakė, jog ji yra panaši į Borisą Johnsoną.

Vaizdo įraše, paskelbtame „Tiktok” platformoje, Alex Osborne greitai tapo interneto žvaigžde, pasakodama apie žiaurų pokalbį su savo vyru, bet greitai prisipažino, kad jis „nėra neteisus”. Socialinės žiniasklaidos žvaigždės šviesūs ir ištiesinti trumpi plaukai primena įžymaus politiko plaukus.

„Suprantu visus, bandančius atsiauginti nuskustus arba trumpai nukirptus plaukus. Tai yra baisu”, – pasakė ji.

Sulygino su Borisu Johnsonu

Alex pasakė: „Aš nusiskutau galvą maždaug prieš penkias savaites ir šiuo metu mano plaukai atauginėja labai keistai. Vis bandau susišukuoti savo plaukus taip, kad jie atrodytų šiek tiek padoriau.”

Ji tęsė: „Pirmą kartą juos išsitiesinau, o mano vaikinas man ką tik pasakė, kad atrodau kaip Borisas Johnsonas. Jis neklysta!”

Nors iš pradžių Alex vaizdo įraše atrodo kiek įsižeidusi dėl komentaro, ji greitai pradėjo apie tai juokauti komentarų skyriuje, rašo mirror.co.uk.

Ji prisipažino, kad „100% tikisi, kad kažkas ją patrauks per dantį”, ir paragino kitus „TikTok” platformoje tai padaryti „kaip įmanoma žiauriau”.

@alexe_osborne Thoughts and prayers to everyone trying to grow out a shaved head or a pixie cut. The worst. #growingoutabuzzcut #growingoutapixie #borislookalike #getinthebin ♬ original sound – Alex Osborne

Negaišdami nė sekundės, populiarios programėlės naudotojai nuskubėjo į komentarų skiltį su savo žiauriais juokeliais apie Alex plaukus.

Vienas komentavo: „Aš labai atsiprašau, bet man primena Anną Widdecombe savo „naujų šviesių plaukų ir vėrinio su perlais” stadijoje; gera žinia ta, kad jie puikiai atauginėja.”

Dar vienas pridūrė: „Išklausykite manęs… ir atsiprašau, nes esate graži… bet atrodote kaip Mattas Lucas, kai jis vaidino ponią iš „Weight Watchers.”

Trečias vartotojas rašė: „Per tvarkingi plaukai, kad primintų Borisą Johnsoną.”

„Aš buvau pasirengęs tai paneigti, bet jūsų vaikinas buvo teisus”, – šalia trijų verkiančių emociukų rašė ketvirtasis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer