Pamačiusi Siegel gimtadienio suknelę žodžių į vatą nevyniojo: „Gal jau užteks“

Šiandien noriu pakalbėti apie lietuvių norą kištis į kitų gyvenimus – niekad nesupratau tokios „pramogos“. Po Viktorijos Siegel gimtadienio pasipylė komentarai dėl jos pasirinktos suknelės, tiek baisių komentarų prisiskaičiau ir nesuprantu, kas jums pasidarė, lietuviai?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Miglė.

Pripažinsiu, Viktorija gimtadieniui pasirinko tikrai išskirtinę temą ir įvaizdį, bet tokių siaubingų komentarų iš tautiečių nesitikėjau. Daugeliui užkliuvo ir kilo klausimas, kaip taip gali rengtis dviejų vaikų mama, pasipylė tiek kritikos dėl įvaizdžio…

„Bado akis“

Jūs man pasakykit, kas nusprendė, kaip galima ar negalima rengtis? Ar skauda dėl to, kad kažkas apsivilko suknelę, kokios niekad nedėvėtumėt? Man į galvą netelpa mintis, kad kažkam gali kliudyti kito žmogaus apranga.

Ne nuoga juk pasirodė, o jei ir nuoga būtų atėjusi į savo gimtadienį – tai tik jos pačios reikalas, jos šventė, jos sprendimas. Man tik įdomu, kai gatvėje pro jus praeina įdomiau, išskirtiniau apsirengęs žmogus, bėgat prie jo ir kritikuojate įvaizdį?

Gal jau užteks, atėjo metas atsikratyti šio kvailo įpročio apkalbinėti kiekvieną, kuris patenka į akiratį? Nesvarbu, kad žmogus žinomas, jis turi šimtaprocentinę teisę elgtis taip, kaip nori, ypač rengtis kaip panorėjęs.

Na bado akis, bet ne tie neįprasti įvaizdžiai, o lietuvių noras kuo skaudžiau įgelti ir pakritikuoti. Būkim atlaidesni, supratingesni vieni kitiems – gyvensime daug geresniame ir širdžiai mielesniame pasaulyje.

Autorius: skaitytoja Miglė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer