Pamačiusi Siegel nuotrauką Vaida rėžė atvirai: „Pagaliau kažkas išdrįso“

„Ar pastebėjote, kad šiais laikais gyvename kažkokioje filtrų ir netikrumo realybėje? Atsidarai instagramą – nebesuprasi, ar moteris su makiažu, ar su filtrais. Nuotraukos ištobulintos, tikrumo nerasi nei su žiburiu“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vaida.

Dar daugiau – visi reklamuoja įvairiausius produktus. Jei maisto reklama – visas maistas dieviškai skanus. Jei kosmetika – tobulai gera. Jei drabužiai, tai geresnių nerasite. Kartais net bloga pasidaro nuo to tobulumo ir dirbtinumo viename. Atsimerkit, žmonės.

Ar tikrai visas tas melas niekada taip ir neišlys? Sakykite, ką norite, netikiu aš tomis reklamomis. Ir jau vien dėl to, kad ką nuoširdaus žmogus gali pareklamuoti, jei savo veidą slepia po šimtais skirtingų filtrų?

Pagaliau kažkas išdrįso

Noriu pasisakyti apie tikrumą. Tą tikrumą, kurio mes trokštame ir kurio taip stipriai trūksta. Kada viešojoje erdvėje matėte garsų žmogų be makiažo? Atsidusite ir, turbūt, sakysite, senokai.

 

O aš štai galiu pasidžiaugti, kad pagaliau viena garsiausių nuomonės formuotojų ir verslininkių Viktorija Siegel-Suodaitė savo paskyroje pasidalino visiškai neretušuotomis, netaisytomis nuotraukomis, kuriose ji įsiamžinusi be kruopelės makiažo.

Nuostabu! Ir kaip gražu žiūrėti – žmogus, matosi, tikras, natūralus. Dar daugiau – kiek moterų ją gyrė ir prisipažino besidžiaugiančios, kad pagaliau garsios moterys nesislepia po kaukėmis ir filtrais.

Taigi, pastūmėta Viktorijos natūralumo aš irgi jungiuosi prie moterų, kurios nebijo tikrumo – drąsiai rodykime savo veidus, nesislėpkime po filtrais ir džiaukimės tuo, kokios esame. O esame tikrai puikios!

Autorius: skaitytoja Vaida

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer