Pamatėte šias kilpas ant drabužių? Štai, kam jos skirtos

Ne vienas pamatęs ant drabužių štai tokias kilpas pasvarstė, kam jos reikalingos. Dėl neaiškios paskirties dažnas ir nukerpa kilpas tam, kad šios netrukdytų ir nesimatytų vilkint drabužį. Tačiau, pasirodo, kad jų paskirtis yra labai svarbi – tokios kilpos padeda pasikabinti drabužį ant pakabos ir jam nenukristi!

Sklando į vairių versijų apie šių kilpų paskirtis. Vieni juokauja, kad kilpos egzistuoja vien tam, kad slapčia išlįstų svarbiose nuotraukose ir tinkamomis akimirkomis. Kiti mano, kad tai blogai padarytos papildomos skylės rankoms.

Tačiau visos šios versijos – neteisingos. Pasak „Viral Thread“, kilpos sukurtos tam, kad drabužiai nenuslystų nuo pakabos ir juos būtų galima sulaikyti.

Jie taip pat padeda drabužiams, ypač švarkams ir brangioms suknelėms, išlaikyti formą. Tai paprasta ir protinga, tačiau vis tiek gali šiek tiek erzinti.

Pasidalijo kreipimusi

Šių metų pradžioje socialinėje žiniasklaidoje paplito pranešimas, kuriame mergina skundėsi, kokios beprasmiškos yra kilpos, net ir žinant jų paskirtį.

„Kilpos naudingos, tačiau nė vienas sveiko proto žmogus taip nedaro. Tam yra dvi priežastys.

Pirma, pažįstu labai mažai žmonių, kurie iš tikrųjų kabina drabužius ant pakabų. Ypač viršutinius drabužius. Jei jie tokie kaip aš, tai drabužius pasideda ant grindų, spintos apačioje arba komodoje.

Arba and kėdės kambario kampe, kuri skirta drabužiams, kurie buvo dėvėti vieną kartą ir todėl niekaip negali grįžti atgal į spintą, arba tiesiog sudėti viduryje miegamojo kambario, ant grindų“, – pranešama pranešime.

Mergina pabrėžė, kad turėtumėme nebedėvėti tokių drabužių, nes šie sukelia nepatogumų, nuolat juose užstringame, kai bandome apsirengti, bei sutaupytumėme gamintojų pinigų.

www.tv3.lt

Site Footer