Pamirškite užsikimšusius virtuvės vamzdžius: sprendimas akimirksniu

Užsikimšusi kriauklė yra viena iš dažniausiai pasitaikančių ir ganėtinai erzinančių situacijų, su kuria susiduriame savo namuose. Laimė, kad yra kur kas pigesnių ir greitesnių būdų išspręsti šią problemą bei kviesti santechniką.

Bright Side rekomenduoja keletą būtų, kuriais paprastai ir saugiai galėsite atkimšti virtuvės kriauklę. Perskaitykite ir įsidėmėkite juos.

Sodos, druskos ir acto mišinys

Pradėkime su stipriu sprendimu tiems, kurie nepradeda taisyti nesklandumų, kol jie netampa sunkiai įveikiami. Visų pirma, magija prasideda įpylus į vamzdį verdančio vandens. Tai padės suminkštinti kamštį.

Paimkite 1/2 puodelio kepimo sodos ir 1/4 puodelio druskos. Sumaišykite ir supilkite į vamzdį. Pakaitinkite puodelį acto iki virimo temperatūros ir taip pat supilkite į vamzdį. Greit uždenkite vamzdį, kad neleistumėte išbėgti putoms. Palaukite 15-30 minučių ir užpilkite karštu vandeniu.

Druska ir verdantis vanduo

Jeigu kamštis nėra rimtas arba tik pradėjo formuotis, galite rinktis paprastesnį sprendimą. Druska išvalys vamzdį iš vidaus, pašalins bakterijas ir nemalonius kvapus.

Paimkite pusę puodelio druskos ir supilkite jį į vamzdį. Užpilkite verdančiu vandeniu. Tik būkite atsargūs, jog verdantis vanduo neaptaškytų jūsų. Tuomet įjunkite karštą vandenį ir nuplaukite viską su daugiau vandens. Kartokite tiek kartų, kiek jums norėsis.

Actas ir soda

Actas ir kepimo soda yra vienas iš dažniausiai naudojamų sprendimo būdų, kai bandoma spręsti užsikimšusio vamzdžio problemas. Tai greitas ir pigus sprendimo būdas, nes dažniausiai šiuos du ingredientus turite savo virtuvėje.

Į vamzdį įpilkite verdančio vandens. Kuo daugiau, tuo geriau – galite supilti ir visą virdulyje esantį vandenį. Tada supilkite pusę arba pilną puodelį sodos ir palikite kelioms minutėms. Tuo metu verdantį vandenį sumaišykite su actu proporcija 1:1 ir užpilkite ant sodos. Uždenkite vamzdį, kad stebuklingas mišinys liktų vamzdžio viduje. Šiek tiek palaukę, užpilkite dar vieną puodelį karšto vandens ir jūsų problema turėtų išsispręsti.

Tabletės Alka-Seltzer

Dar vienas būdas atkimšti nedidelius kamščius – bet tai neveiks, jeigu kamštyje yra plaukų, tabletės negali su tuo susidoroti

Įmeskite dvi Alka-Seltzer tabletes į vamzdį. Užpilkite jas puodeliu vandens ir palaukite, kol pasibaigs cheminė reakcija. Įpilkite karšto vandens, kad įsitikintumėte, jog kamštis tikrai išnyko. Pakartokite, jeigu reikia.

Natrio šarmas

Natrio hidroksidas yra magiškas chemikalas, kuris gali kietus daiktus paversti į skysčius. Jis yra naudojamas, kaip vienas iš ingredientų vamzdžių valymo priemonėse. Tai labai galinga priemonė, kuri gali įveikti vamzdžiuose susidariusius kamščius iš plaukų ir kitų sunkiai įveikiamų atliekų.

Pasiimkite kibirą ir įpilkite 3 litrus šalto vandens ir 750 ml skysto natrio šarmo. Atsargiai išmaišykite, žiūrėkite, kad mišinys nepatektų ant jūsų rankų. Palaukite, kol vanduo pradės burbuliuoti ir sušils – tai įprasta cheminė reakcija. Supilkite šį mišinį į vamzdį ir palaukite 20 minučių, vėliau užpilkite viską su karštu vandeniu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer