Panevėžiečiai prakalbo apie prekybos centre dirbančią Šiaulių „kanibalę“: „Protu nesuvokiama“

Internetą pasklidus informacijai, kad vienoje iš Panevėžio parduotuvių dirba viena iš šiurpiųjų Šiaulių „kanibalėmis“ pramintų merginų, 2011-ųjų vasarą žiauriai nužudžiusių 17-metę moksleivę, panevėžiečiai pakraupo.

Atskleidė, kur dabar yra mergaitė, gyvenanti su „Šiaulių kanibale”

Naujienų portalo JP kalbinti panevėžiečiai pasakė, ką mano, ar turėtų žiaurius nusikaltimus įvykdę asmenys dirbti prekybos centruose, kitos viešose vietose:

„Kaip tik visai neseniai perskaičiau straipsnį apie tai, kad tokį nusikaltimą padariusi mergina dirba prekybos centre. Liūdna, kad tokioms merginoms buvo suteikta malonė gyventi paprasto žmogaus gyvenimą. Negaliu įsivaizduoti, kaip turi jaustis ir gyventi nužudytosios šeimos nariai, kai nusikaltėlės neatliko paskirtos bausmės. Dar baisiau, kai jas galima sutikti prekybos centre. Protu nesuvokiama“, – kalbėjo Zita.

„Žmonės keičiasi, jei jiems yra suteikiamos tam tikros sąlygos ar galimybės, todėl nenoriu kritikuoti. Jei merginos pačios nori keistis, integruotis į normalų gyvenimą. Galbūt ir verta suteikti šansą“, – sakė Raimonda.

„Neturiu teisės smerkti ar teisti žmonių, tačiau ši situacija priverčia sunerimti. Nesuvokiu, kaip taip gali būti. Toks padarytas nusikaltimas – tai dėmė visam gyvenimui, su kuria niekada neišsiskirsi. Nesutinku su tokius nusikaltimus įvykdžiusių nuteistųjų integracija į paprastą gyvenimą“, – sakė Zita.

„Keista, kad gali būti skirta malonė žudikėms, kai buvo padarytas toks baisus nusikaltimas. Jei tokia Lietuvos teisinė sistema – bus sunku susitaikyti su kalinių integracija į paprastą gyvenimą. Tikrai baisu ateiti į tokią parduotuvę, kurioje tave gali aptarnauti „kanibalė“. O ką kalbėti apie kaimynystėje gyvenančius žmones“, – teigė Aistė.

Šaltinis: www.jp.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer