Panevėžiečius baugina siaučianti jauna chuliganė: „Mes jau slėpėmės, kad nenukentėt“

Panevėžyje buvusi nakvynės namų gyventoja akmenimis ir plytgaliais daužė įstaigos langus. Mojavo ir kumščiais, ir peiliu. Ir toks jau trečias jaunos chuliganės išpuolis per savaitę.

Nakvynės namų darbuotojai ir gyventojai dėl agresyvios atėjūnės sako jaučiasi nesaugūs ir stiprina apsaugą. Šiuo metu moters ieško policija. Jauna chuliganė vos per daugiau nei mėnesį laisvėje jau „usžidirbo“ 4 ikiteisiminius tyrimus.

Išdaužyti langų stiklai, krauju aptaškytos sienos – tai paskutinių trijų vien per šią savaitę chuliganės apsilankymų nakvynės namuose padariniai: „Sakau, kad mano langą apsaugotų, pastačiau, va, čia angeliukas yra.“

Tačiau panašu negelbsti ir angeliukai, kai į langus skrieja akmenys ir plytgaliai.

„Pradėjo semti akmenukus, pilti į langus, tada vėl išėjo ir atsinešė akmenis“, – pasakoja socialinė darbuotoja Reda.

Nors administracijos langų sveikų neliko, laimė, žmonės nenukentėjo, nes suskubo slėptis.

„Matėm mes per kameras, kad ji ateina jau su tais akmenimis, su tom plytom, tiesiog mes jau slėpėmės, kad nenukentėt ir darbuotojai bėgo iš kabinetų“, – kalba nakvynės namų vedėja Neringa Ramaškienė.

Darbuotojai sunkiai suskaičiuoja, kiek kartų dėl agresyvios atėjūnės teko kviesti policiją.

„Baimę jaučiam, nes žinom, kad šiuo metu tai vaikšto, ir šiandien ryte buvo atėjusi“, – sako Reda.

Budėtojas rodo, kaip moteris švaistėsi apsiginklavusi didžiuliu peiliu.

„Gi su tokiu peiliu kiaulę paskerst gali, kai čia irgi badė ir stalą, ir viską. Tai iki ko čia dasigyvensim“, – sako budėtojas Vytautas.

Užkliuvo chuliganei ir kambario durys: „Pabadė, pabadė, paskui nuėjo, atsigulė ir viskas.“

Nakvynės namų gyventojai sako, kad jauna moteris tampa neprognozuojama, kai būna girta ar kitaip apsvaigusi.

„Jai gerti negalima, jei išgeria, ji tada ir pradeda bušavot“, – sako nakvynės namų gyventojas Darius.

„Kas ją žino, jeigu su peiliu atbėgs ir papjaus gal kartais“, – kalba nakvynės namų gyventojas Saulius.

Kristina sako nė kojos iš kambario nekelia, jei girdi chuliganę siautėjant.

„Bujoja, rujoja, gąsdinimai prasideda naktimis, baisu“, – pasakoja nakvynės namų gyventoja Kristina.

Po pastarųjų išpuolių nakvynės namai stiprina apsaugą. Stato užrakinamus vartus, visą parą rakins duris ir apsirūpins pagalbos mygtukais. Nakvynės namų gyventojus ir darbuotojus savo veiksmais gąsdinanti moteris anksčiau čia gyveno. Tačiau dėl nederamo elgesio buvo išprašyta ir dabar gali ateiti pernakvoti.

„Klientė yra žinoma, daugiau negu 10 metų turbūt viskas tęsiasi, tiesiog nežino, kada bus ramu“, – teigia bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Darius Mikalajūnas.

Jauna chuliganė puikiai žinoma ir policijai, ir medikams, ir ugniagesiams gelbėtojams. Savo elgesiu ji šokiruoja ir viešose vietose. Moteris buvo iškūlusi Panevėžio teismų, savivaldybės durų stiklus. Vos ant kojų bestovinčiai chuliganei užkliuvo aludės langai.

Kad jaunai moteriai būtina specialistų pagalba – akivaizdu. Tačiau kaip tikina jai bandantys padėti nakvynės namų darbuotojai – išgelbėti gali nebent priverstinis gydymas.

„Kito kelio šiuo metu nelabai kas ir mato. Ji kaip ir paliktas likimo valiai, ji kaip ir niekieno žmogus, jinai neturi artimųjų. Norėjom padėti, į reabilitacijos centrą išvežti, bet matot, kada žmogus vartoja alkoholį be saiko, su ja labai sunku susišnekėti“, – sako N. Ramaškienė.

Dėl pastarųjų išpuolių moters ieško policija. Beje, iš įkalinimo įstaigos už ankstesnius nusikaltimus ji išėjo vos prieš gerą mėnesį ir per šį laikotarpį pareigūnai pradėjo jau 4 ikiteisminius tyrimus dėl jos chuliganiškų išpuolių, grasinimų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer