Panevėžietę Vitą šokiravo akistata su Šiaulių „kanibale“: sulaukė kraupių žinučių

2011-aisiais buvo žiauriai nužudyta 17-metė gimnazistė. Jos žudikės – Viktorija Lietuvninkaitė ir Viktorija Vaitiekaitytė Teismo sprendimu gavo po 20 metų nelaisvės, tačiau naujienų portalo tv3.lt šaltinių duomenimis, įkalinimo įstaigoje kanibalėmis pramintos žudikės tepraleido tik apie pusę joms skirto laiko. Be to, žiniasklaidoje nuskambėjo ir faktas, kad nuteistosios V. Lietuvninkaitė ir V. Vaitiekaitytė kalėjimo įstaigoje pasikeitė savo pavardės – Lietuvninkaitė į Mikalauskaitę, o Vaitiekaitytė į Uždavinytę. Dabar vieną jų galima sutikti laisvėje, o kitą dirbančią vienos Panevėžio parduotuvės kasoje. Tai, kad ji ten dirba, kelia nepatogumų visuomenei.

Į parduotuvę atėjusi apsipirkti Vita (red. vardas ir pavardė žinomi) po apsipirkimo, socialiniame tinkle „Tik tok“ buvo atakuojama žinučių, kurias rašė kasoje dirbusi nuteistoji.

„Ji jau kurį laiką mane sekė „Tik toke“. Apsipirkti pas ją buvau ne vieną kartą užėjusi. Pirkau energinį gėrimą ir pirmą kartą ji manęs paklausė, ar turiu 18 metų, aš nusišypsojau ir pamelavau, kad neturiu, nusipirkau energinį gėrimą ir išėjau. Po to ji man parašė į „Tik toką“, paklausė ar buvo skanus gėrimas ir pasakė, kad galėčiau gražiau šnekėti su kasininkėmis“, – apie įvykį pasakoja Vita.

Mergina jai atrašė, kad energetinis gėrimas buvo skanus, ir kad bendraus gražiau tada, kai matys, kad žmogus nuoširdžiai klausia. Po to Vita jai parašė, kad žino, kas ji per asmuo, o V. Mikalauskaitė jai per kitą anketą pradėjo rašinėti, kad „Vita dar blogesnis žmogus nei jos, kad ji morališkai skerdžia žmones, o tai dar blogiau nei fiziškai“.

„Pradėjau viešinti šį pokalbį, nes manau, kad tikrai ne tokiems žmonėms reikėtų dirbti kasoje. Taip pat iš žinučių matosi, kad žmogus neatgailauja, nesigaili to, ką padarė. Matosi, kad žmogus nesijaučia nieko blogo padaręs.

Kur yra pati parduotuvės moralė, kad už kasos taip lengvai pasodina tokį žmogų. Galbūt yra žmonių, kurie mano, kad žudikus reikia integruoti į visuomenę, tačiau aš esu visiškai prieš tai“, – piktinasi Vita.

Pykčio neslepia ir kiti gyventojai

Dėl to, kad nuteistos merginos dirba prekybos centre bei laisvai vaikšto laisvėje, pykčio neslepia ir kiti Lietuvos gyventojai. Apie tai viešai socialiniame tinkle „Facebook“ prabilo viena moteris.

„Širdis, siela ir kūnas dreba pamačius tokias „naujienas“… Pamačius šitą baisų antžmogį LAISVĖJE. Dirba. Sėdi kasoje, vienoje iš Panevėžio parduotuvių…

Dreba širdis ne iš baimės, o iš pykčio, iš begalinės širdgėlos ir impotencijos, nes tu nieko negali padaryti. Toks įstatymas… Jos elgėsi gerai, nepadarė kalėjime nusižengimų. Manipuliavo geru savo elgesiu. Bet blogis lieka blogiu…

 Vaitiekaitytei ir Lietuvininkaitei buvo duota tik 20 metų kalėti – labai nedaug. Labai mažai metų palyginus, ką jos atėmė iš Nedos, jos tėvelių ir visų artimųjų.

Nuoširdžiai nesuprantu, kodėl įstatymas toks supuvęs ir nuolat remia nusikaltėlius. Juos bando integruoti į visuomenę. Mums žudikų nereikia…

Kodėl niekada nėra pagalvojama apie aukos artimuosius. Kaip jie jaučiasi? Ką jie išgyvens (vėl) pamatę savo dukros žudikus? Šiuo atveju va ramiai aptarnaujančius maisto prekių parduotuvėje…

Tiek daug visko galvoje ūžia, kad atrodo, kad ir ką tu pasakysi, parašysi, padarysi bus maža, nes niekas pilnai neišreikš tavo patirtų emocijų… Kad ir kiek praeis metų visada bus sieloje randas, kuris bet kada prasivers. Labai sunku matyti, žinoti, kad žudikės gyvena. Jos laisvos…

Deja…. <…> Kuo daugiau tegul žino, kad kanibalės laisvėje. Vaikšto tarp žmonių, vaikų, gyvūnų. Būkite atsargūs, nes niekas nežino kas jų supuvusioje galvoje sukasi“, – dalijasi socialiniuose tinkluose Dovilė Liutkutė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer