Panevėžyje – keistai besielgiantys nuogi vyrai: „Kitas gražuolis, pradžioj, buvo su drabužiais“

Panevėžiečius šokiravo miesto centre esančiame parke savo grožybes vidury baltos dienos demonstravę vyriškiai. Mačiusieji besišlaistančius nuogalius tvirtina, kad jie elgėsi neadekvačiai, lyg ko neaiškaus pavartoję. Policija vieną nuogalių pričiupo, jį perdavė medikams.

Panevėžiečiai baiminasi, kad atnaujintas parkas netaptų narkomanų ar iškrypėlių buveine.

Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Vaizdus, kaip visiškai nuogas vyras šviesiu paros metu garsiai šūkaudamas elgiasi neadekvačiai, telefonu užfiksavo panevėžietis.

„Ačiū, ačiū, aš pajacas dainuoja“, – pasakoja tai užfiksavęs vyras.

„Kas ten žino, gal čia vienas iš tų nudistų, kurie ieško savo paplūdimio“, – priduria jis.

Apie Skaistakalnio parke besišlaistantį nuogalių panevėžiečiui Mantui pranešė paskambinęs sūnus. Netoliese šeima turi patalpas. 

„Tikrai yra pavartojęs kažko stipriai ir nebesiorientuojantis normaliai aplinkoj, nes jeigu su juodžemiu prausiasi, tai įsivaizduokit“, – teigia Mantas Leliukas. 

„Išspardei tą p***ę ir užpakalį ir viskas, kad skaudėtų ilgai. Tokį sutikus, viskas, infarktas“, – teigia parko lankytoja.

„Gal turi ką pademonstruot, ką aš žinau. Nu, jam kažkaip taip rodo, taip šviečia. Ką tas Bartoševičius gali pademonstruot, kur dabar iš Panevėžio išvažiavo atostogaut. Tai ir tą reikia išleist į Italiją, tegul skrenda, daugiau susirast tokių“, – svarsto panevėžietis.

Ragino apsirengti 

Panevėžietis Mantas pasakoja, kad nuogalių pamatę suaugusieji ragino jį apsirengti, tačiau šis nereagavo. Šlaistėsi po parką ir įmonių teritorijas, bandė brautis į sandėlį. Tuomet žmonės iškvietė pareigūnus. 

„Elgėsi keistai. Dėl to išsikvietė medikus. Medikai apžiūrėję nusprendė, kad asmenį reikia vežti į ligoninę apžiūrai“, – aiškino Panevėžio policijos atstovė Odeta Jukniūtė. 

Tačiau netrukus, anot liudininkų, netoliese pasirodė dar vienas keistai besielgianti vyras. 

„Kitas gražuolis, pradžioj, kiek žinau, buvo su drabužiais, bet ir grįžinėjo po to Adomo kostiumu“, – sako panevėžietis Mantas. 

Bizūno gerai duot“, – sako parko lankytoja.

Panevėžietis Mantas pasakoja, kad pavasarį jo kolegė šiame parke buvo akis į akį susidūrusi su savo pasididžiavimą jai bandžiusiu demonstruoti vyriškį. 

„Jis atsidengė, sako, aš jo paklausiau, kodėl toks mažas, ir pabėgo jisai. Pasirodo yra ir tokių Panevėžyje“, – pasakoja vyras. 

Panevėžio policijos atstovė sako, kad tokie pranešimai labai reti. Be pastarojo apie besišlaistantį nuogalių Skaistakalnio parke šiemet buvo sulaukę dar vieno. Anot atstovės, dažnai žmonės skuba filmuoti tokius vaizdelius, o ne pranešti pareigūnams. 

www.tv3.lt

Site Footer