Patriarchas Kirilas: bandymas sunaikinti Rusiją baigsis pasaulio pabaiga

Kremliaus parankinis, Rusijos stačiatikių bažnyčios vadas patriarchas Kirilas kreipėsi į tikinčiuosius politikos persmelkta kalba ir pagrasino pasauliui susinaikinimu, jeigu bus kėsinamasi į Rusijos interesus.

Ištikimas V. Putino politikos sekėjas ir nuolat jį šlovinantis Rusijos stačiatikių patriarchas pareiškė, kad šalis yra nenugalima, o jeigu kas bandys ją „sunaikinti“ arba „primesti jai svetimas vertybes“, tai „kyla didelė grėsmė pasauliui, Rusijai ir visai žmonijai“.

Šiandien kyla labai didelės grėsmės pasauliui, mūsų šaliai, o ir visai žmonijai, todėl kad kažkam iš bepročių kilo mintis, kad didžiąją rusų galios valstybę, turinčią galingą ginklą, apgyvendintą labai stipriais žmonėmis, kurie iš kartos į kartą buvo motyvuoti pergalei, kurie niekada nepasidavė nė vienam priešui, kurie visada išeidavo laimėtojais, kad juos galima dabartinėmis sąlygomis arba nugalėti, arba, kaip dabar sakoma, performatuoti, tai yra primesti jiems tam tikras vertybes, kurių net ir vertybėmis pavadinti negalima, tam, kad jie būtų kaip visi ir paklustų tiems, kas turi jėgų kontroliuoti didžiąją dalį pasaulio“, – savo pamaldų metu sąmokslo teorijas platino V. Gundiajevas (patriarchas Kirilas), kuriam dėl kelių ES šalių protestų nebuvo pritaikytos asmeninės sankcijos.

Vėliau savo kalboje jis dar V. Putiną pavadino „mūsų stačiatikišku prezidentu“, ir pareiškė, kad „meldžiam Dievo, kad šis jo nepaliktų“ ir taip pat išreiškė viltį, kad „Rusija turės jėgų, kilus būtinybei, apginti savo žemes ir savo tautą“.

Pastarosiomis dienomis visi Kremliaus rato žmonės „aktyvavosi“ kalbomis apie gresiantį milžinišką konfliktą, branduolinį karą dėl situacijos Ukrainoje. Rusiją itin neramina faktas, kad Vakarų šalys apsisprendė skirti užpultai valstybei sunkiosios ginkluotės, kuri teoriškai gali pakeisti visą karo Ukrainoje eigą ir priversti Rusiją trauktis iš okupuotų teritorijų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer