Paviešino Šatunovo laidotuvių akimirkas: vaikų nuotrauka pravirkdė ne vieną

Prieš kelias dienas muzikos pasaulį apskriejo žinia – netikėtai mirė 48-erių dainininkas Jurijus Šatunovas. Teigiama, kad vyras mirė vykdamas pakeliui į ligoninę dėl širdies priepuolio. Pirmadienį J. Šatunovo artimieji bei gerbėjai vyrą lydėjo į paskutinę kelionę Troekurovskio kapinėse.

Pagerbti menininko atminimo atvyko ir Nikolajus Baskovas bei Igoris Krutojus, o taip pat velionio žmona Svetlana ir vaikai Dennisas bei Estella. Baltų rožių žiedai tapo netikėtos J. Šatunovo mirties simboliu. Būtent jas gerbėjai ir artimieji nešė laidotuvių dieną. Teigiama, kad toks pasirinkimas – duoklė garsiajam dainininko hitui.

Laidotuvių dieną internete pradėjo plisti kadrai iš atsisveikinimo su menininku. Viename pasidalintame vaizdo įraše girdėti kaip kunigas gieda giesmes, o fone matyti daugybė raudančių žmonių. Pranešama, kad po atsisveikinimo salėje karstas, kuriame amžinojo poilsio atgulė menininkas, buvo išvežtas kremuoti.

Dalis J. Šatunovo pelenų buvo palaidoti Troekurovskio kapinėse, o dalis, paties menininko valia – išbarstyti virš Bavarijos jūros. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai, kadangi čia J. Šatunovas mėgo žvejoti.

Jautri vaikų nuotrauka

Po atsisveikinimo ceremonijos J. Šatunovo vaikai internete taip pat pasidalino nuotrauka, kurioje jie stovi prieš tėvo karstą.

„Sudie, tėti“, – po nuotrauka parašė Dennisas ir Estella.

Menininko artimiesiems vietą Troekurovskio kapinėse teko pirkti už 3,7 milijonus rublių. Jurijaus Šatunovo prodiuseris Arkadijus Kudriašovas pasakojo, kad dainininkas neturėjo tiek daug apdovanojimų ir titulų, todėl negalėjo tikėtis paramos iš valstybės.

„Kur tik skambinome, niekas negalėjo suteikti pagalbos dėl vietos kapinėse. Jura neturėjo titulų… Teko pirkti komercinę vietą  Troekurovskio kapinėse už 3 milijonus 700 tūkstančių rublių. Žinoma, pasaulis neapsieina be gerų žmonių, šeimai be galo padėjo draugai“, – sakė prodiuseris.

Jis taip pat pareiškė, kad tik Andrejus Malakhovas ir Igoris Krutojus atvykę atsisveikinti atnešė laidotuvių vainikus, rašoma vokrug.tv.

Paaiškėjo mirties detalės, iškėlė bylą gydytojams

Be to, tapo aišku ir kam bus paliktas J. Šatunovo palikimas. Mirusio dainininko prodiuseris A. Kudriašovas teigė, kad visas sukauptas turtas atiteks Jurijaus šeimai – jo žmonai Svetlanai ir vaikams Dennisui bei Estellai. Artimas J. Šatunovo draugas pasakojo, kad Rusijoje muzikantui liko vieno kambario butas, kurį jam padovanojo buvęs meras Jurijus Lužkovas.

Menininkas taip pat turi namą Miunchene, kuriame gyveno su šeima. Jurijaus prodiuseris taip pat pažymėjo, kad pinigai sąskaitose yra įšaldyti iki tol, kol viską susitvarkys Jurijaus šeima.

A. Kudriašovas pasidalino ir paskutinėmis muzikanto gyvenimo minutėmis. Jis patikino, kad muzikanto gyvybės išgelbėti laiko nepavyko.

„Mes nespėjome nuvežti Jurijaus į ligoninę – jis mirė pakeliui. Ligoninėje jį bandė gaivinti, tačiau nieko padaryti nepavyko, kadangi jis buvo jau miręs“, – sakė dainininko prodiuseris.

Jis taip pat pridūrė, kad J. Šatunovui teko kentėti 40 minučių pakeliui į ligoninę, o tuomet jis visai nebegalėjo savarankiškai pajudėti.

J. Šatunovo gyvybės išgelbėti nepavykusiems gydytojams iškelta baudžiamoji byla. Tačiau menininko artimieji teigė, jog gydytojams jokių priekaištų neturi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer