Perspėjimas vilniečiams: streikuos apie 500 vairuotojų, todėl geriau likti dirbti iš namų

Pirmadienio rytą prasideda dalies viešojo transporto vairuotojų streikas. Jame dalyvaus net 519 darbuotojų.

Per savo atstovą į vilniečius kreipėsi miesto meras Remigijus Šimašius:

“Vilniečiai, ką tik gavome naujausią informaciją, kad preliminariai streike planuoja dalyvauti 519 vairuotojų – daugiau nei buvo profsąjungos mums pateiktuose sąrašuose prieš kelias dienas. Nuo ankstyvo ryto skelbsime naujausią informaciją, tačiau akivaizdu, kad autobusų keleivių keliones šis streikas palies (troleibusų palies mažiau). Retės reisai, todėl naujausią informaciją apie jums aktualius maršrutus sekite svetainėje www.judu.lt.

Jei tik įmanoma, venkite kelionių viešuoju transporto piko metu, rinkitės alternatyvius keliavimo būdus, apsvarstykite galimybę dirbti nuotoliu. Kol kas sunku prognozuoti, kiek dienų truks streikas, tačiau vadovų komanda daro viską, kad kuo greičiau susitartų su streiką paskelbusia profesine sąjunga. Tuo labiau, kad dauguma streiko reikalavimų įgyvendinti jau anksčiau, atlyginimai pakelti daugiau, nei reikalauta. Bet apie tai kitą kartą.

Atsiprašome už nepatogumus, darome viską, kad jie kuo greičiau pasibaigtų. Padėkime vieni kitiems – jei vykstate automobiliu ir stotelėje matote lūkuriuojančius keleivius, pasisiūlykite pavežti, jei jiems pakeliui.”

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer