Pinskų šeimoje – neeilinė diena: skyrė jautrius žodžius

Živilės ir Jono Pinskų šeimoje – ypatinga diena. Šiandien Seimo narys švenčia 64-ąją gimimo dieną! Sveikindama vyrą su gimimo diena Ž. Pinskuvienė pasidalino jautriais žodžiais.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė rašė:

„Kuo daugiau metų, tuo daugiau meilės. Belieka lėkti dviese su vėjeliu… iki 100…

Pažadu – ir vakarienė, ir gimtadienio šokis vakare bus.“

Prie įrašo ji taip pat pasidalino ir jųdviejų nuotrauka, kurioje jie žengia vienas kitam įsikibę į ranką.

Vasarą minėjo ypatingą sukaktį

Beje, dar visai neseniai Pinskai minėjo ir dar vieną ypatingą dieną – 25-ąsias vestuvių metines. Tąkart gražios dienos pavakarę Živilė Pinkskuvienė iš vyro sulaukė ir netikėtos staigmenos. 

Minint sidabrines vestuvių metines saulėtame krašte J. Pinskus savo žmonai padovanojo išskirtinį sidabrinį žiedą. Naujienų portalui tv3.lt tąkart Ž. Pinskuvienė pasakojo, kad paminėti šią gražią datą su vyru jie šiemet buvo planavę kiek kitaip.

„Iš tikrųjų planas buvo kitoks. Norėjome padaryti didesnę šventę, dėliojomės kitokį planą, tačiau po mano traumos ir vyro netikėtos operacijos teko viską atidėti.

Tačiau vyras sako, negi būsime namuose, verčiau sugalvokime ką nors ir štai taip ekspromtu išėjo šioks toks pabėgimas dviese. Važiuoti paskatino ir vaikai, tad taip ir nusprendėme nulėkti, pasibūti“, – pasakojo Ž. Pinskuvienė.

Tą kartą pasiteiravus, kaip Pinskai minės šią sukaktį, Živilė tv3.lt dalinosi, kad nė nenuotuokė, kas jos laukia. Moteris pasakojo sulaukusi paraginimo 18:30 val. pasipuošti bei pasidažyti.

„Supratau, kad kažkaip paminėsime, kai išgirdau vyrą ir vaikus organizuojant. Mačiau, kad kažkas darė tvarką. Bet kaip suprantu, kadangi vestuvės sidabrinės, tai jaučiu, kad iš vyro sulauksiu tikriausiai sidabrinio žiedo (juokėsi). Aš taip jaučiu!“ – šypsodamasi pasakojo kiek anksčiau apie planus moteris.

Ir iš tiesų nuojauta tąsyk Živilės neapgavo. Pasidalinusi jautria akimirka moteris parodė ir prabangią vyro dovaną – sidabrinį žiedą. Kartu su vyru jie savo sukaktuvių popietę praleido plaukdami per bangas.

Paklausta, o ką planuoja dovanoti vyrui, Ž. Pinskuvienė juokavo, kad ji pati vyrui yra ne kas kita, o dovana:

„Vyrui dovanų neplanavau. Dovanos yra smulkmenos, kurių per 25 metus nesureikšminome. Dažnai vienas kitam pasakome, kad esame vienas kito dovana. Dovana yra ir tai, kad gyvenimas bus suvedė, kad susitikome ir galime būti kartu. Už tai nėra nieko brangiau.

O kad kažkas laukia supratau, nes vyras pasakė, kad 18:30 val. pasidažyčiau. Žinote, dažniausiai išvykus atostogų kiekviena moteris nori pailsėti nuo makiažo, o jis turbūt žino, kad norėsime nusifotografuoti, ar dar ką. Tad ir liepė pasidažyti, pasipuošti.“

Pasiteiravus, ko norėtų palinkėti sau kaip porai į ateitį, Širvintų merė net nedvejodama atsakė, kad ir jiedu vienas kitam linkės tik vieno – sveikatos.

„Visąlaik sakome, kad viską galima išgyventi, gyventi be daug ko, tačiau vienas dalykas visada bus svarbiausias – sveikata. Aišku, kartais pasišnekame, kad norėtume ir anūkų, kadangi vaikai – dideli, suaugę, gyvena savo gyvenimus, tačiau suprantame, kad šiuo metu jaunimas yra visai kitoks. Jie siekia karjerų, nori pakeliauti, pagyventi, todėl anūkų dar nenusimato. Gyvensime ir džiaugsimės laime kol kas dar dviese“, – šypsojosi pasakodama Živilė Pinskuvienė.

Atvirą ir išsamų Širvintų merės Živilės Pinskuvienės interviu, kuriame ji papasakojo apie vyro pamokas bei meilę vienas kitam, galite perskaityti paspaudę čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer