Planais užimti Lenkiją „per 6 sekundes“ pasidalijęs Kadyrovas buvo išjuoktas: „Nedaryk gėdos“

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pagrasino Lenkijai, kad po karo Ukrainoje, naujas taikinys gali būti ši šalis. Jis paragino Lenkiją susirinkti savo ginklus ir pajėgas bei teigė galintis per kelias sekundes parodyti šaliai, ką gali. Į tokias jo kalbas sureagavo Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas.

Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas juokėsi iš Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo, skelbė unian.net.

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėjas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Ramzano sako, kad Lenkiją ketina užimt „per 6 sekundes“. Potapas ragino R. Kadyrovą tokiais pareiškimais nesugėdinti savęs ir priminė, kad prieš tris mėnesius jau ketino užgrobti Ukrainą po 2 dienų.

Primename, kad neseniai rašėme apie Kadyrovo grasinimus.

Apie tai jis kalbėjo paskelbtame vaizdo įraše, kuriuo socialiniuose tinkluose trečiadienį pasidalijo „Nexta“.

Vaizdo įraše R. Kadyrovas pagrasino Lenkijai. „Na, Ukraina – tai „uždarytas“ klausimas, blyn (Kadyrovo dažnai vartojamą priežodį „don“ galima versti taip – aut. past.). Man įdomi Lenkija, blyn. Lenkija, blyn, ko ji siekia, blyn? Po Ukrainos, blyn, jei bus komanda, blyn, mes per sekundes parodysim, ką jūs sugebat, blyn. Geriau susirinkite savo ginklus ir samdinius, blyn“, – kalbėjo Čečėnijos lyderis.

R. Kadyrovas nuo 2007-ųjų yra Čečėnijos vadovas, kaltinamas diktatorišku režimu, masiniais žmogaus teisių pažeidimais ir korupcija.

Nuo Rusijos karo Ukrainoje pradžios, jis ne kartą gyrėsi jo karių užimtomis teritorijomis, nors vėliau paaiškėdavo, kad daugelis jo pasisakymų buvo melagingi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer