Prabilo apie žmogžudystę Vilniuje: „Visi kaimynai jį smerkia ir visi verkė“

Vilniaus Panerių seniūnijoje policija sulaikė ir į areštinę uždarė girtą vyrą, įtariama, mirtinai sumušusį savo motiną. Moters lavoną bute rado ten pat gyvenanti įtariamojo žmona. Kaimynai pasakoja, kad vyras savo mamą, o taip pat ir žmoną, daužydavo nuolat – esą tai vykdavo, kai jie kartu girtuokliaudavo.

Pasak kaimynų, sūnus mamą neseniai buvo sužalojęs taip, kad ji mėnesį nesikėlė iš lovos, bet vis tiek gyveno kartu.

Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Daugiabutyje sostinės Panerių seniūnijoje įvyko kraupi nelaimė – bute rastas moters lavonas. Pirminiais duomenimis, moteris mirė po to, kai ją sumušė jos sūnus. O ten gyvenantys kaimynai pasakoja, kad sūnus mamą mušė reguliariai.

„Visi kaimynai jį smerkia ir visi verkė. Ir aš pati verkiau, nes aš 30 metų čia gyvenau, ji man nė vieno blogo žodžio nepasakė. Jis visad mamą mušė, jie visad gerdavo trise“, – prisimena moterį kaimynė.

Policiją trečiadienį 8 ryto iškvietė greitosios medikai. Jie rado 61-rių moters lavoną su smurto žymėmis.

„Pirminiais duomenimis, kūnas buvo su daugybiniais sumušimais, ir įtariamasis – 38-rių metų vyras – buvo sulaikytas. Sulaikymo metu jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis“, – teigia Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Policija pradėjo tyrimą

Pasak policijos, mirti moteris galėjo būtent nuo daugybinių sužalojimų. O įvykio vietoje buvo žudiko žmona, kuri esą ir iškvietė greitąją.

„Visi kai sužinojo, kad čia policija atvažiavo, jam antrankius uždėjo. Kai jo žmona paskambino, jam pasakė, kad mama mirė, jis norėjo pasprukti, atvažiavo kai kurių daiktų. O policija kaip tik – hop – atvyko ir jį sulaikė“, – teigia kaimynė. 

Pasak kaimynės, policija ir greitoji šiuose namuose dėl to paties vyro muštynių lankėsi ne kartą. Esą jis mušdavo ir kartu gyvenusią mamą, ir savo žmoną, kuriai sulaužė žandikaulį.

„Jį išveždavo su antrankiais, po to vėl paleisdavo. Jis praėjusiais metais, ir užpraėjusiais su apykoje vaikščiojo. Jei neišleidinėtų, bent metus duotų už chuliganizmą, jis dabar būtų namie, ir žmona būtų nesumušta, ir mama gyva“, – sako kaimynė. 

„Jis mušdavo mamą. Visi mato šitą. Aš tai gyvenu čia ne pirmus metus. Tai mačiau, kaip ji atrodo po mušimo. Matosi paskui, kai ji išeina į lauką, ar į darbą. Labai daug buvo kosmetikos tada. Tik tą galiu papasakoti“, – teigia kaimynė Natalija. 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl artimo šeimos nario nužudymo – už tai gresia nuo 8 iki 25 metų kalėjimo arba kalėjimas iki gyvos galvos.

www.tv3.lt

Site Footer