Prasideda priešpilnis: Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą

Priešpilnio metas prasideda likus savaitei iki pilnaties. Šis priešpilnis ypatingas tuo, jog bus palankus bene visiems Zodiako ženklams, tačiau įspėja vieną ženklą. Apie veiklas, kuriomis verta užsiimti ir sėkmingiausius Zodiako ženklus papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Šią savaitę prognozuojamas itin neblogas laikas. „Galima tikėtis gerų dalykų“, – teigia V. Budraitytė. Ji atskleidė, kuo pasižymės šis palankus metas.

Priešpilnis palankus meilei

Nors rudens metu lietuviai įprastai būna apsnūdę, be nuotaikos, tačiau šią savaitę viskas keisis. „Pirmiausia, žmonės bus fiziškai aktyvesni ir dėl to tai džiugi naujiena“, – kalba astrologė. Ji praneša, kad itin palanku užsiimti įvairiomis fizinėmis veiklomis, sportu.

Taip pat dėl Veneros padėties danguje jauni žmonės daugiau laiko skirs meilei. „Jaunimui smagu, nes jie bus seksualiai patrauklesni, meilės reikaluose bus kur kas aktyvesni“, – šypsosi astrologė. Tai itin puikus laikas ieškoti sau poros arba skirti laiką meilei su jau turimu partneriu.

Dar viena džiugi naujiena – savaitė itin puiku siekiant suaktyvinti savo karjeros ambicijas, siekiant darbinių tikslų. Tačiau V. Budraitytė įspėja, kad Veneros padėtis yra nepalanki atlyginimo kėlimuisi. Ji siūlo verčiau mėginti kalbėtis su darbdaviais dėl kitokių gėrių: laisvesnio grafiko, papildomų atostogų dienų ar talonų kurui.

Priešpilnio metu svarbu prižiūrėti sveikatą

Nors meilėje ir karjeroje prognozuojama sėkmė, tačiau nereikėtų pamiršti sveikatos. „Medaus bačkoj visuomet yra šaukštas deguto“, – situacijai skirta patarle pasidalijo astrologė.

Veneros padėtis danguje lemia tai, kad gali padidėti tokių susirgimų, kaip peršalimo ar gripo atvejų. „Reikia žiūrėti, ką valgome, nes savęs ribojimas turi būti svarbus šiuo periodu“, – mano V. Budraitytė.

Dėl šios priežasties astrologė siūlo atsižvelgti į savaitės mitybos įpročius: vengti pieno ir mėsos produktų. Būtent šie produktai, anot V. Budraitytės, gali sukelti gleives, kurios skatina peršalimo simptomų pasireiškimą – slogą, kosulį, temperatūros pakilimą.

Taip pat verta atsižvelgti į finansinius reikalus. Priešpilnis – netinkamas metas išlaidavimui. „Reikia pirkti tik būtiniausius pirkinius, nes gali būti taip, kad nusipirksite daiktą, jis ims gesti arba suprasite, kad jums jo nereikėjo“, – įspėja astrologė. Ji priduria, kad teisingu laiku reikia pirkti teisingus pirkinius.

Įspėjimas 1 Zodiako ženklui

Nors astrologiškai bene visiems ženklams ši savaitė palanki, tačiau trims ženklams priešpilnis ypač sėkmingas – Žuvims, Vėžiams ir Skorpionams.

„Skorpionams seksis, nes jiems praėjo juodas periodas, jie ims jaustis geriau“, – kalbėjo V. Budraitytė apie ženklą. Šiems, pasak jos, paskutiniai trys metai buvo itin nesėkmingi – teko patirti daug netekčių, bankrotų, susidurti su dideliu stresu.

Nuo šio ženklo savo būsima sėkme neatsilieka Žuvys ir Vėžiai. Nors šių ženklų sėkmingumas mažesnis nei Skorpionų, tačiau reikalai klostysis neblogai.

Ožiaragiams ir Avinams šis metas išliks stabiliu. Astrologės manymu, ypatingų pokyčių šią savaitę ženklai laukti neturėtų.

Mažiausiai iš visų seksis Jaučiams. Tačiau nusiminti nereikėtų, V. Budraitytės prognozėmis, priešpilnis net ir šiam ženklui bus pakankamai palankus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer