Prekybos centras Lietuvoje jau kviečia į Kalėdų mugę: pirkėjai nustebę

Nors vasara dar tik įsibėgėja, kai kurie jau pradeda ruoštis 2024-ųjų metų žiemai, o tiksliau – kalėdinei mugei. Tokia reklama papuošė vieną Vilniaus prekybos centrą.

„Kviečiame prekeivius į PC „Vilnius Outlet” Kalėdų mugę”, – rašoma reklaminio stendo plakate. Jo apačioje ir kontaktai, į ką reikia kreiptis, jeigu nuspręsite dalyvauti mugėje.

Šią reklamą pastebėjo kainas nagrinėjančio portalo „pricer.lt“ atstovas Petras Čepkauskas. Jis nuotrauka pasidalino asmeninėje „LinkedIn“ paskyroje.

„Pirma kalėdinė reklama pamatyta šiais metais. O ką? Teisingai – ruošk roges vasarą. Šiaip kalėdinė tema vasarą labai įdomiai nuteikia ir užsifiksuoja. Prisimenu vienos reklaminės kampanijos, kuri turėjo baigtis prieš Kalėdas, pradžią vasaros metu.

Visos reakcijos į promoter’ius su Kalėdų senio ir snieguolių kostiumais vasaros viduryje buvo neįkainojamos”, – rašė jis.

Priežastis – konkurencija?

Tikriausiai tokios reklamos tikslas – pritraukti kalėdinės mugės prekeivius anksčiau negu konkurencija. Ne paslaptis, kad Kalėdoms didelės įmonės, savivaldybė ir prekybos centrai ruošiasi iš anksto, o ne paskutinę minutę. Visgi matyti vasariškai apsirengusius lankytojus šalia žiemiškos reklamos – kelia nuostabą ir juoką.

Pernai vasaros pabaigoje reklamuoti kalėdinę mugę pradėjo „Visit Tallinn“. Tai buvo pirmoji turizmo agentūra, kuri taip anksti pradėjo reklamuoti gruodžio pramogas.

Autorė: Aneta Kurowska.

www.tv3.lt

Site Footer