Prieš 12 metų Jessica Shy bandė sėkmę „X faktoriuje“: tada Šapranauskas atkreipė dėmesį į vardą

Šiandien pilnas arenas klausytojų renkanti atlikėja Džesika Šyvokaitė, scenoje prisistatanti kaip Jessica Shy, 2012-aisiais dalyvavo muzikiniame projekte „X faktorius“, kur parodė savo muzikinius sugebėjimus.

Tuomet iš Birštono kilusi 16-metė Jessica jau svajojo apie didžiąją Lietuvos sceną: muzikinio projekto „X faktorius“ atrankoje sulaukė komisijos simpatijų, buvo pakviesta į kūrybinę stovyklą. Džesikos debiutą TV3 televizijos projekte prisiminkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Nuo 5-erių dainuojanti mergina neslėpė, kad Lietuvoje atsiradus tokiam dideliam muzikiniam projektui, jautė pareigą jame sudalyvauti.

„Manau, kad Lietuvoje pasirodžius tokio lygio tarptautiniam projektui, būtų nuodėmė jame nesudalyvauti. Manau, kad „X faktorius“ yra tas projektas, kuris galės atverti duris į didžiąsias scenas“, – sakė ji.

„Ilgą laiką galvojau, kad būsiu vienturtė mergaitė, bet štai gimė vienas, antras brolis, sesė ir dar vieno brolio laukiu. Tai išties labai smagu. Mano mama labai norėjo atvykti čia manęs palaikyti, bet kadangi laukiasi, negalėjo čia atvykti. Ko gero, šį pasirodymą skiriu jai“, – tuomet pasakojo Jessica.

Į sceną išėjusią Jessicą tuomet pasitiko teisėjai Vytautas Šapranauskas, Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas.

„Džesika. Labai gražus lietuviškas vardas, – sarkazmo neslėpė V. Šapranauskas. – Matau, kad turi labai daug gerbėjų. Labai įdomu bus paklausyti tavo dainos.“

Jessica Shy tuomet atliko Pink dainos „Perfect“ aranžuotę.

Tuomet po atliktos kūrinio Jessica sulaukė tik pagyrų.

„Man labai įdomu pažiūrėti, kaip toli tu nueisi, nes dabar tavo duomenys yra fantastiški“, – tąkart šypsojosi R. Ščiogolevaitė.

Įspūdinga karjera

Šiandien Jessica Shy – viena populiariausių šalies dainininkių. Atlikėjos koncertus 2023-aisiais žiūrovai rinkosi dažniausiai, šiemet su gerbėjais ji ruošiasi susitikti vieną kartą – rugpjūčio 30-ąją Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

2024-ųjų pradžioje surengtų M.A.M.A. apdovanojimų metu Jessica Shy nominuota rekordinį kiekį – 9 kartus. Ji pelnė 6 apdovanojimus.

„X faktorius“ grįžta su trenksmu

Muzikaliausius šalies žmones suburiantis projektas „X faktorius“ nugalėtojui kas kartą dovanoja šlovę ir publikos pripažinimą, o šiemet vieno laimingojo lauks ir rekordinis prizas – net 20 tūkstančių eurų.

Jau šį rudenį TV3 televizijos žiūrovų širdis džiugins po pertraukos grįžtantis muzikinis šou.  

Pildykite projekto dalyvio anketą ir susitikime didžiausioje šalies scenoje – nepraleiskite savo šanso pasirodyti prieš visą Lietuvą.

Tapti „X faktoriaus“ dalyviu yra labai paprasta – tereikia užpildyti dalyvio anketą. Ją rasite: www.tv3.lt/xfaktorius 

Scenoje laukiami visi – kiekvienas yra unikalus ir vertas, kad jo talentas būtų pamatytas.

Svarbiausia turėti svajonę: ne tik dalintis savo muzika su kitais, bet ir tapti muzikos pasaulio žvaigžde.

Visai nesvarbu, dainuojate namuose, o gal muzika jus lydi kelis dešimtmečius – „X faktoriaus“ scena yra skirta visiems.

„X faktoriuje“ gimė ne vienas ryškus atlikėjas. Savo muzikinę karjerą projekte pradėjo ir gerbėjų armiją subūrė Monika Pundziūtė-Monique, Iglė Bernotaitytė, Norbertas Liatkovskis, Alen Chicco, „Good Time Boys“, Rimvydas Matukynas-Antturi, „120“, Titas ir Benas, Gvidas Ropė-R.Guido, Gabija, „Mando bei SPURR. 

www.tv3.lt

Site Footer