Princas Williamas šėlo garsios atlikėjos koncerte: kartu su juo – ir vaikai

Birželio 21-ąją Velso princui Williamui suėjo 42-eji. Šią progą karališkosios šeimos narys nusprendė paminėti kartu su vaikais – trijulė šėlo Taylor Swift koncerte.

Birželio 21 d. Londone vykusio Taylor Swift koncertinio turo „Eras Tour“ dalyvių tarpe buvo ir karališkųjų gerbėjų.

Karališkoji reporterė Roya Nikkhah socialiniame tinkle „X“ pasidalijo, kad Velso princas ir jo vaikai stebėjo pasirodymą „Wembley“ stadione.

Tiesa, Kate Middleton su šeima į išvyką nevyko, nebuvo matyti ir mažojo princo Louiso.

Netrukus apie tai pasidalijo ir pati karališkoji šeima – socialiniame tinkle „Instagram“ buvo paviešinta nuotaikinga nuotrauka iš koncerto.

Užfiksuotame kadre matyti, kaip princas Williamas kartu su vaikais Georg’u bei Charlotte koncerto užkulisiuose darosi asmenukę su pačia T. Swift. Nuotraukoje – plačios karališkosios šeimos narių šypsenos.

„Ačiū, Taylor Swift, už puikų vakarą!“ – rašoma šalia kadro.

Bendru kadru su karališkosios šeimos nariais socialiniame tinkle pasidalijo ir T. Swift. Nuotraukoje matyti ir dainininkės mylimasis futbolininkas Travis Kelce’as.

Pasveikino šeima

Primename, kad socialiniame tinkle „Instagram“ princo Williamo gimimo dienos proga buvo paviešinta nauja nuotrauka – joje vyras su vaikais Georg’u, Charlotte ir Louisu. Visi jie užfiksuoti smagiai šokantys per kopas. 

Šią nuotrauką padarė ne kas kitas, o pati Velso princesė K. Middleton. Kadras užfiksuotas praėjusį mėnesį, kai šeima buvo Norfolke, skelbia portalas „Mirror“. 

Šalia nuotraukos – ir sveikinimas gimtadienį mininčiam princui Williamui.

„Su gimtadieniu, tėti, mes visi tave labai mylime!“ – rašoma prie kadro.

Žinutę pasirašė „Cx“, tai – K. Middleton inicialai. 

Šis kadras itin pradžiugino karališkosios šeimos gerbėjus – jie vieningai sutinka, kad tai – viena geriausių šeimos paviešintų nuotraukų. 

www.tv3.lt

Site Footer