Pugačiova pasmerkė rusų smūgį vaikų ligoninei: „Dievas kantrus, bet viskam yra ribos“

Rusijos primadona Ala Pugačiova sureagavo į vakarykštį Kremliaus režimo smūgį Ukrainos vaikų ligoninei. Rusų raketai pataikius į didžiausią Kyjivo specializuotą vaikų ligoninę žuvo du žmonės, 32 buvo sužeisti.

A. Pugačiova savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo viena iš vakarykščio rusų pajėgų smūgio ukrainiečių ligoninei pasekmių nuotraukų ir parašė, kad „Dievas yra kantrus, tačiau viskam yra ribos“.

JT: „labai tikėtina“, kad Kyjivo vaikų ligoninė nukentėjo nuo tiesioginio rusų raketos smūgio

Jungtinės Tautos antradienį paskelbė, jog „labai tikėtina“, kad vaikų ligoninė Kyjive nukentėjo nuo „tiesioginio smūgio“, kai į ją pataikė „Rusijos Federacijos paleista“ raketa.

JT žmogaus teisių stebėjimo misijos Ukrainoje vadovės Danielle Bell teigimu, dar būtina atlikti nuodugnesnį šio incidento tyrimą, tačiau filmuotoje medžiagoje „matyti, kaip ginklas pataiko tiesiai į ligoninę“, – Ženevoje kalbėdama su žurnalistais pasakė ji.

JT Saugumo Taryba rinksis į posėdį dėl rusų smūgio vaikų ligoninei Kyjive

Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba, diplomatų duomenimis, antradienį rinksis į posėdį dėl Rusijos atakų Kyjive, per kurias smogta ir vaikų ligoninei. „Pasmerksime bailią ir šlykščią ataką prieš ligoninę“, – tinkle X pareiškė britų ambasadorė JT Barbara Woodward.

Anot duomenų, sušaukti posėdį paprašė JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, Ekvadoras ir Slovėnija. Vyriausybės Maskvoje pozicijos kol kas nėra. Rusija Saugumo Taryboje turi veto teisę.Rusiją pirmadienį surengė intensyvią atakų bangą prieš Ukrainos miestus. Viena raketa pataikė į „Ochmatdyt“ vaikų ligoninę Kyjive. Ukrainos duomenimis, čia žuvo mažiausiai du slaugytojai, dar septyni žmonės buvo sužeisti, įskaitant vaikus.

Per oro smūgius žuvo iš viso 33 žmonės, 22 jų – Kyjive. Daugiau kaip 100 asmenų buvo sužeisti, 72 jų – sostinėje.

www.tv3.lt

Site Footer