Putino bičiulis Stevenas Seagalas peržengė visas ribas: ruošiasi kurti propagandinį filmą

Amerikiečių aktorius Stevenas Seagalas, bičiuliaujantis su Putinu, atvyko į Olenivką, kur 2022 metų liepos 29 dieną rusų įsibrovėliai surengė teroro išpuolį, per kurį žuvo 50 ukrainiečių karo belaisvių.

Žinią savo kanale „Telegram“ paskelbė Kremliaus propagandistas Vladimiras Solovjovas. Jis skelbė ir nuotrauką, kuriose jis pozuoja kolonijos griuvėsiuose, kur dar visai neseniai vyko ukrainiečių karių žudynės, rašo UNIAN.

Rusijos naujienų agentūra „TASS“ praneša, kad Seagalas planuoja sukurti filmą apie Donbasą.

„Stevenas Seagalas filmuoja dokumentinį filmą apie karą Donbase. Šiandien jis kalbėjosi su Olenivkos kalėjime esančiais kaliniais“, – „Telegram“ kanale rašė „Donecko liaudies respublikos“ vadovas Denisas Pušilinas. „Stevenas pažymėjo, kad 98 proc. tų, kurie žiniasklaidoje kalba apie konfliktą, niekada čia nėra buvę, todėl pasaulis nežino tiesos.“

Verta paminėti, kad Seagalas ne kartą prisipažino mylintis Rusiją ir sakė, kad jam labai patinka ten atvykti. Jis ne kartą yra gyręs ir V. Putiną, sakydamas, kad jis yra „geriausias pasaulio vadovas“. Taip pat vyras jau spėjo gauti Rusijos pilietybę ir šioje šalyje atšventė savo 70-metį.

Didelio atgarsio socialiniuose tinkluose sukėlė šventinė dienos herojaus kalba, kurioje gausiai serviruotų stalų fone jis kreipėsi į savo svečius palaikymo žodžiais ir pažadėjo jiems padėti „alkanais laikais“.

Primename, kad 2022 metų liepos 29 dienos rytą prorusiški kovotojai pranešė apie 40 Ukrainos kovotojų žūtį dėl smūgio Olenivkos kolonijai. Vėliau buvo pranešta, kad žuvusiųjų skaičius išaugo iki 50.

Generalinis štabas pranešė, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos tikslingai apšaudė pataisos namus Olenivkoje, siekdamos apkaltinti Ukrainą „karo nusikaltimų“ vykdymu ir nuslėpti kalinių kankinimus bei egzekucijas.

Žvalgybos šaltinių teigimu, teroro išpuolis Olenivkoje buvo speciali Rusijos Federacijos operacija prieš vakarietiškų didelio tikslumo ginklų tiekimą Ukrainai. Tai rodo pirmieji Rusijos Federacijos pranešimai apie pataisos kolonijos tyčinį apšaudymą ginklais HIMARS.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer