Rasa ilgai taikstėsi su vyro kumščiais – praregėjo tik tada, kai šis perkando jai nosį

Elegantiška ir savimi pasitikinti 50-metė Rasa nė neišduoda, kad dar prieš porą metų ji taikstėsi su nuolatiniu vyro smurtu ir žeminimu. Ilgai kentusi moteris rožinius akinius nusiėmė tik tada, kai agresyvus sutuoktinis perkando jai nosį. Apie pragarą žemėje, kaip iš jo ištrūko ir kaip turėtų elgtis kitos su tuo susiduriančios moterys Rasa papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Iš išorės Rasos šeima atrodė graži. Tačiau užsidarius namų durims, čia prasidėdavo tikras siaubas. Kai Aurimas (vardas pakeistas – red. past.) imdavo siautėti, Rasa nebežinodavo, kur bėgti.

Rasa su vyru pragyveno 20 metų, bet prieš dvejus metus praregėjo ir nusprendė skirtis. Laidoje „Prieš srovę“ moteris pasakojo apie žiaurų vyro smurtą ir isteriškus grasinimus.

„Po pirmų muštynių apsikabinęs kelius raudojo, kad atleisk, daugiau tikrai taip nebebus. <...> Bet paskui tai pradėjo kartotis“, – sakė Rasa.

Anot moters, tiek metų nelaimingoje santuokoje ji praleido iš gailesčio, nes buvo įsitikinusi, kad vyras be jos pražus. Rasa atsibudo tik tada, kai Aurimas perkando jai nosį.

„Aš išbėgdavau į mašiną, užsirakindavau, bandydavau išvažiuoti iš kiemo, jis užšokdavo ant mašinos kapoto – girtas, basas. Kaimynai matė. Vieną kartą atidariau duris, jis paėmė ir įkando man į nosį. Aš apsipylusi krauju… Jis nežinojo kaip man ką padaryti, tai paėmė mano veidą ir kando į nosį“, – pasakojo Rasa.

Visą moters istoriją išgirskite antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ tik per TV3 televiziją!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer