Raskite pasislėpusį elnią: pavyks akyliausiems

Tik patys akyliausi ir atidžiausi žmonės gali rasti paslėptą objektą šioje gluminančioje optinėje iliuzijoje. Šis naujas galvosūkis – nelengva užduotis, be to, tam turite tik 15 sekundžių, tad ar rasite paslėptą objektą šiame ramiame miško vaizde?

Galvosūkiai yra puikus būdas mankštinti smegenis. Išspręsdami bent po vieną galvosūkį kasdien padėsite savo smegenims veikti efektyviau ir netgi sumažinsite degeneracinių ligų, tokių kaip demencija, riziką.

Raskite pasislėpusį elnią: pavyks akyliausiems

Taigi, jei šiandien ieškote naujo galvosūkio, išbandykite šią optinę apgaulę. Tikslas paprastas – surasti paslėptą objektą šiame iš pirmo žvilgsnio ramiame miško vaizde.

Tačiau yra viena papildoma sąlyga, kuri apsunkina šią užduotį – tam turite tik 15 sekundžių, rašo mirror.co.uk.

Jūs turite surasti paveikslėlyje paslėptą elnią. Pasak galvosūkio sudarytojo „Deer Hunting Guide“, elnią turėtumėte rasti per mažiau nei 15 sekundžių. Taigi, įsijunkite laikmatį ir pirmyn į paieškas!

Jei nepavyksta rasti elnio, pateiksime jums užuominą. Akivaizdu, jog gyvūno nerasite vandenyje. Tiesą sakant, net nežiūrėkite į paveikslėlio dalį, kurioje vaizduojamas vanduo, ieškomas objektas yra viršutinėje paveikslėlio dalyje.

Ar pavyko? Toliau pateiksime atsakymą, kur rasti ieškomą gyvūną – atsakyme jis paryškintas. O jei vis dar nepavyko rasti pasislėpusio gyvūno, tačiau norite tai padaryti patys, neslinkite žemyn, nes ten pateikiamas atsakymas.

www.tv3.lt

Site Footer