Rasta Kipre dingusi Asta Jonušienė

Liepos 3-ąją pranešta apie dingusią buvusią garsaus lenktynininko žmoną, vairuojančių moterų asociacijos iniciatorę bei prezidentę Astą Jonušienę (51 m.). Paaiškėjo, kad moteris rasta sveika ir gyva.

Džiugią žinią socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Ugnė Gudeliauskaitė.

„Surasta gyva ir sveika“, – pranešė ji.

Daugiau detalių kol kas nepateikiama.

 

 

Pranešta apie moters dingimą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmadienį popiet pranešta apie dingusią buvusią garsaus lenktynininko žmoną, vairuojančių moterų asociacijos iniciatorę bei prezidentę Astą Jonušienę (51 m.).

Kad dingo Asta Jonušienė, pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

„Dingo Asta Jonusiene (Fb: Asta KY) Kadangi turime bendrų draugų fb, gal kas kažką žinote? Paieška paskelbta liepos 3 d. Paskutinė žinoma buvimo vieta Pafosas/Kipras. Pafose gyveno apie 3-4 metus.

Tikimės, kad tiesiog išvyko kitur!“ – rašė moteris.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Kipro policija, kuri patvirtino šią žinią. Tačiau daugiau informacijos jie tuo metu negalėjo suteikti, tik tai, kas prieinama viešai, kadangi vyksta tyrimas.

„Policija ieško informacijos, galinčios padėti surasti 51 metų Astą Kybartaitę-Jonušienę iš Lietuvos, kuri nuo 2024 m. liepos 3 d. dingo iš savo gyvenamosios vietos Pafoso mieste.

Dingusioji apibūdinama kaip liekno kūno sudėjimo, maždaug 180 cm ūgio, šviesių plaukų ir mėlynų akių. Išeidama ji vilkėjo baltą ilgą suknelę, avėjo geltonus batus, ant rankos turėjo apyrankę su tamsiais akmenimis“, – rašoma Kipro policijos Cypruspolicenews.com puslapyje.

www.tv3.lt

Site Footer