Renginyje apsilankiusiai Arvydo Anušausko žmonai Linai – kritikos strėlės: „Tiesiog netekau amo“

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vyko Saugirdo Vaitulionio organizuotas renginys, kuriame buvo pristatyta jo nauja kvepalų kolekcija. Čia buvo galima pamatyti ir krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko žmoną Liną, kuri po renginio pasidalijo įrašu socialiniuose tinkluose ir netgi pasidžiaugė netikėta jo vieta.

Socialiniame tinkle „Facebook“ politikos apžvalgininkas Marius Laurinavičius Linai Anušauskienei pažėrė kritikos, kad ši pasirodė „Avia Solutions Group“ priklausančioje erdvėje:

„Man ir toliau tos mūsų vertybės rūpi…

Tai savo rūpesčiu ir vėl su jumis pasidalinsiu.

Kaip jums tokios vertybės: Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas (labai teisingai ir pagarba jam už tai!) mums kasdien primena apie karą Ukrainoje, bet jo žmona tuo pat metu reklamuoja… PRIGOŽINO LĖKTUVŲ REMONTO DIRBTUVES?

To paties Prigožino, kurio samdiniai ir dabar žudo ukrainiečius, lėktuvų remonto dirbtuves…

Tą pačią bendrovę, kuri yra OFICIALIAI PRIPAŽINTA KELIANTI GRĖSMĘ LIETUVOS NACIONALINIAM SAUGUMUI…

Ne, ponia Anušauskienė net ne šiaip dalyvauja tose Prigožino lėktuvų remonto dirbtuvėse rengtame (kas ir kodėl ten kažką rengia – kitas klausimas) renginyje – JI REKLAMUOJA TAS PRIGOŽINO LĖKTUVŲ REMONTO DIRBTUVES…

Ir nuotrauka, kuria dalinuosi, tai geriausiai įrodo…“ – rašė vyras.

Į aštrią kritiką žmonai sureagavo ir pats krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

„Matau verkiančią žmoną ir negaliu paguosti. Ji, kuri visada rėmė ir remia Ukrainą, savo rankomis gamino ženkliukus ukrainietiškais motyvais, kad paremtų ukrainiečių kovą. Skyrė savo laiką ir paramą, rengė parodas apie Ukrainą ir rašė paramos tekstus, kėlė ukrainietiškas vėliavas…

Ji Mariaus Laurinavičiaus apkaltinama vertybių neturėjimu. Nes pakviesta nuėjo į vakarėlį nepatikrinusi kokiai įmonei priklauso patalpos, kurios išnuomotos tam vakarėliui, nes jas valdanti motininė „Avia Solution“ įmonė kažkada remontavo Prigožino lėktuvą. Ji atsiprašo už tokį neapdairumą, jei kam tai sukėlė dviprasmiškų minčių.

Aš nekomentuosiu Mariaus Laurinavičiaus teiginių, tačiau jie nėra teisingi mano žmonos atžvilgiu, kuris tiek sielos įdėjo į Ukrainos kovos rėmimą. Net jei esi teisus, taip grubiai užsipulti moterį ir jauną mamą („tai gal kitą kartą kur nors nueis su paleckio draugeliais“) yra žema ir įžeidžiama“, – savo nuomonę pareiškė jis.

Po kurio laiko trumpą komentarą socialiniuose tinkluose pateikė ir pati Lina Anušauskienė.

„Vakar ryte nusipirkau saulėgrąžų puokštę, o vakare išgirdau, kad neturiu vertybių ir neremiu Ukrainos…Prieš porą dienų organizavau Bibliotekos darbuotojų fotosesiją su pasveikinimu Ukrainos Nepriklausomybės dienos proga…

Mūsų kolegė ukrainietė Olena buvo nepaprastai dėkinga, daug šypsojosi ir džiaugėsi šita iniciatyva. Mano pastangomis ant Bibliotekos fasado atsirado Ukrainos vėliava.

Surengiau dvi parodas, rašiau tekstus, kurie buvo išversti į ukrainiečių kalbą. Kartu su biblioteka rengėme knygų mugę ir surinktas lėšas paaukojome Ukrainai. Kartu su visais protestavau prie Rusijos ambasados…

Vakar tiesiog netekau amo…“, – neslėpė moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer