Retai mylitės su partneriu? Štai kuo tai gresia

Tokiu metų laiku visi retkarčiais jaučiasi pavargę ir ne itin žvalūs. Bet jei pastoviai jaučiatės pavargę, neišsimiegoję ir viskam apatiški, net savo partneriui, turite rimtai atsižvelgti į savo sveikatą.

Jei jau nepamenate, kada mylėjotės su partneriu ir visai nenorite to daryti – vertėtų sunerimti, jus veikia stresas. Štai populiariausi simptomai, rodantys, kad jūsų kūnas patiria stresą.

Odos ligos

Spuogai ir kitos odos ligos gali sukelti stresas. Atlikti tyrimai tarp studentų parodė tiesioginį ryšį tarp aukšto lygio psichologinio streso ir odos problemų. Eksperimentas su pelėmis davė tą patį rezultatą. Gyvūnai, kuriems buvo didelės streso dozės, buvo jautresnės odos infekcijoms.

Dažni peršalimai

Jei asmuo patiria įtampą, imuninė sistema tampa jautri ir susilpnėjusi, dėl to organizmas nusilpsta ir atsiranda rizika peršalti.

Jei dažnai sergate, raskite priežastį, dėl kurios esate pastoviai susirūpinę ir pabandykite ją pašalinti.

Virškinimo trakto sutrikimai

Stresas gali turėti neigiamą poveikį virškinimo traktui. Jei vaistai nuo pilvo pūtimo ar skausmo nepadeda – vizitas pas psichologą gali būti labai naudingas. Gydytojas nustatys jūsų nerimo priežastis ir stengsis jums padėti.

Išsiblaškymas

Žmonėms, kurie jau ilgą laiką patiria stresą, sunku sutelkti dėmesį į užduotis. Jei pastebėsite, kad esate mažiau orientuotas nei įprastai, gali būti laikas šiek tiek atsipalaiduoti. Visa tai atsitinka dėl nervingos įtampos.

Plaukų slinkimas

Jei pastebėjote, kad turite mažiau plaukų nei anksčiau, o skirtingi vitaminai neturi teigiamo poveikio, stresas gali būti to priežastis. Jei norite išlaikyti savo gražius plaukus, nustokite nerimauti.

Galvos skausmas

Galvos skausmą gali sukelti daugybė priežasčių: osteochondrozė, bloga padėtis miego metu, žemas ar aukštas kraujospūdis, sinusitas, nėštumas ir daugelis kitų. Bet kartais galvos skausmas atsiranda dėl emocinio streso, kurį jūs patiriate darbe ar namuose.

Jei nesumažinsite stresinių situacijų savo gyvenime, galvos skausmas vėl ir vėl grįš.

Mažas libido kiekis

Emocijų nualintas asmuo, kuris dažnai patiria stresą, paprastai turi gana silpną libido. Jei ilgą laiką neturėjote lytinių santykių su partneriu – priežastis iš tiesų yra stresas. Norėdami viską sutvarkyti stenkitės nors kelioms dienoms pabėgti nuo rutinos ir pabūti kartu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer