Rosita iš „Junior“ prisiminė laikus, kai važinėjo limuzinais: prabilo apie alkoholį ir narkotikus

Atlikėjos ir grupės „Junior“ narės Rositos Paulauskaitės kūriniai perdainuojami iki šiol. Šįkart dainininkė po ilgos tylos ryžosi nuoširdžiam interviu ir atskleidė, kuo jos tuometinis gyvenimas buvo panašus į Whitney Houston ir kodėl kuriam laikui buvo užsidariusi į savo miegamąjį.

Apie tai, kaip atrodė grupės šlovės akimirkos, greitą nuopuolį ir planus sugrįžti į sceną, Rosita atvirai papasakojo TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

„20 metų ramiai tylėjau už kadro. Tai reiškia, kad galbūt man vėl atėjo laikas linksmintis“, – sako 90-aisiais greitai išpopuliarėjusios grupės „Junior“ žvaigždė Rosita Paulauskaitė.

Rosita prisipažino, jog paauglystėje netikėtai aplankęs žinomumas buvo smagus, tačiau kupinas iššūkių.

„Man buvo 15-16 metų, ieškojau grupės, kurioje galėčiau šokti. Taip užkulisiuose sutikau vadybininkus Bendžius. Jie manęs paklausė, ar dainuoju. Buvau drąsi.

Įrašėme pirmą dainą, tais laikais populiarumas buvo vertinamas pagal radijo stočių topus. O daina buvo pirma.

Tai – kūrinys „Jausmai“.

Laidoje atlikėja nukelė žiūrovus atgal į žinomos šokių ir muzikos grupės „Junior“ užkulisius, prabangius limuzinus ir audringus vakarėlius.

„Viskas greitai išsirutuliojo, šokau į populiarumą. Gyvenome kaip Whitney Houston filme. Tik nebuvo narkotikų ir alkoholio.

Tuo metu, neduok Dieve, išeisi į gatvę be apsaugos. Kai stovėdavau parduotuvės eilėje, žmonės nužiūrinėdavo, ką aš perku, kaip atrodau. Būnant 17-18 metų, tai nebuvo labai paprasta“, – prisiminė ji.

Deja, grupės šlovė truko vos keletą metų, o tada Rositai teko galvoti apie gyvenimą iš naujo.

„Labai ilgai neradau savo vietos, ką veikti, ką daryti. Tada sugalvojau, kad reikia pradėti gyvenimą nuo nulio – išvažiavau į Švediją rinkti braškių. O grįžusi pradėjau mokytis ir dirbti rinkodaros srityje“, – laidoje pasakojo Rosita.

Buvusi vokalistė atskleidė, jog vėliau keletą metų dirbo laidos „Pasaulis pagal moteris“ režisiere, taip pat su tokiai žinomais televiziniais projektais, kaip „Du barai“, „X faktorius“, „Auksiniai svogūnai“ ir „Didysis šou burbulas“.

„Buvau už kadro todėl, kad visą laiką buvau įsitikinusi, jog tas laikas, kai stovėjau scenoje, jau praėjo“, – prisiminė Rosita.

Rosita atskleidė, kad, norėdama pailsėti, persikėlė į savo miegamąjį, kuriame montuodavo dokumentinius filmus.

„Kai esi laiminga, ateina momentas, kai nebebijai kalbėti prieš kameras. Aš jų bijojau – tai – faktas. Daug metų man reikėjo priprasti būti nepastebimai.

Kai kažkas apie mane gatvėje kalbėdavo, aš susitraukdavau…“

Nors grupės šlovė truko tik 4 metus, bet jų dainos skamba iki šiol. Neseniai „Junior“ hitą „Jausmai“ perdainavo garsus atlikėjas Donatas Montvydas.

„Smagu, kad dabartiniai atlikėjai perdainuoja mūsų kūrinius, kuriems – jau virš 20 metų.

Išgirdau Donato Montvydo versiją tada, kaip ir visi. Visa vadyba ir muzikiniai klausimai buvo vadybininkų rankose, greičiausiai, jis su jais susisiekė ir susiderino.

Galima sakyti, kad dainą parašiau aš. Mes buvome šeima, visi kartu sėdėdavome, rašydavome, būdavo laikas, kai kartu gyvendavome“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasakojo R. Paulauskaitė.

Rosita prisipažino, jog visada norėjo dirbti laidoje, kuri padeda žmonėms, todėl ėmėsi naujo iššūkio – dabar ją galima išvysti laidoje „Prieš srovę“.

„Visada sakiau, kad būtų faina dirbti laidoje, kurioje galima gelbėti žmones. Eini, kovoji, aiškiniesi.

Tai – pakankamai sunkus žanras, nes turi kalbėtis su žmonėmis, rasti bendrą kalbą ir kažkaip juos padrąsinti, su jais pabūti. Bet man tai tikrai patinka – dabar jaučiuosi naudinga“, – atviravo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer