Rusijoje baigiasi importiniai alkoholiniai gėrimai

Rusijai užpuolus Ukrainą ir dėl to sulaukus beprecedenčių ekonominių sankcijų, kaimyninės šalies gyventojai jau pasigenda ne tik importinių automobilių ar drabužių. Pranešama, kad visiškai baigiasi ir užsienietiškų gėrimų atsargos.

Maskvos restoranų verslo ombudsmenas Sergejus Mironovas pareiškė, kad importinių gėrimų atsargų maitinimo įstaigoms pakaks tik iki rudens, praneša Rusijos ir Ukrainos žiniasklaida.

Jo teigimu, itin aštriai juntamas tokių gėrimų, kaip viskis, romas ar vermutas, trūkumas.

„Stipraus alkoholio sandėliuose jau beveik nėra. Jo dar galima rasti tik tuose restoranuose, kurie iš anksto pasirūpino atsargomis. Taigi, jau yra problemų“, – sakė ombudsmenas.

Pasak jo, problemos yra susiję su tuo, kad stipriuosius gėrimus tiekė ne smulkios įmonės, o kompanijos, valdančios „Diageo“, „Brown-Forman“, „Pernod Ricard“, „Bacardi Martini“ ir kt. gamyklas.

Šie stambūs žaidėjai veikė Rusijos rinkoje ir pardavinėjo gėrimus per tam tikrus platintojus, aiškino S. Mironovas.

„Šiuo metu jie sustabdė tiekimą. Dabar baigiama parduoti likučiai sandėliuose, kur dar liko viena kita partija. Alkoholis objektyviai baigiasi ir kada, iš kur bus atnaujintas tiekimas, niekas nežino“, – komentavo jis.

Karą Ukrainoje Kremliaus režimas pradėjo vasario 24 d. Nuo to laiko rusų kariai nužudė tūkstančius nekaltų ukrainiečių, tarp kurių yra ir keli šimtai vaikų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer