„Ryto“ ir „Žalgirio“ dvikovą stebės sausakimša sostinės arena

Lapkričio 5 dieną Lietuvos krepšinio grandų akistatą tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubų stebės sausakimša Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena. Pranešama, kad išpardavus sėdimų vietų bilietus arena atidarė stovimų vietų sektorius.

Atnaujinta didžiausia Vilniaus renginių erdvė krepšinio metu talpina per 10 tūkst. sirgalių. Paskutinį kartą tiek sirgalių sostinės arenoje susirinko rugpjūtį, kuomet Pasaulio čempionatui besiruošusi Lietuvos rinktinė susitiko su Prancūzijos krepšininkais.

Praeityje savo svarbiausias mačus ir tarptautines rungtynes čia žaisdavęs „Ryto“ klubas praėjusį sezoną visus namų mačus rungtyniavo „Jeep“ arenoje, nes „Avia Solutions Group“ arenoje vyko atnaujinimo darbai, tačiau šį sezoną šį sezoną ir vėl sugrįžta į didžiąją areną.

Sekmadienio dvikova bus ne tik pirmosios Vilniaus klubo rungtynės „Avia Solutions Group“ arenoje po metų pertraukos, bet ir vienintelė dvikova su šalies čempionų „Žalgirio“ ekipa 2023-24 metų Lietuvos krepšinio lygos reguliariajame sezone, nes kiti du susitikimai vyks Kaune.

„Džiaugiamės „Ryto“ sprendimu savo svarbias kovas žaisti pas mus bei sveikintinu klubo noru pritraukti dar daugiau žiūrovų. Skaičiai kalba patys už save, nes, panašu, kad jau pirmosios rungtynės bus išparduotos. Akivaizdu, kad krepšinį myli ne tik Kaunas, bet ir Vilnius“, – teigia arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Šią savaitę „Avia Solutions Group“ arenoje žiūrovai taip pat galėjo išvysti ir šešėlių teatro „Teulis“ pasirodymą, o vakar, šeštadienį, sausakimšoje „Cozy“ erdvėje vyko Ukrainos grupės „Nensi“ koncertas.

„Vadinamasis „soldoutas“ yra kiekvienos arenos svajonė kiekvienam renginiui, o turėti jį dvi dienas iš eilės yra puikus kokybiškos pasiūlos ir mūsų darbo įvertinimas. Tai tik įrodo, kad mūsų arenoje telpa tiek dideli, tiek mažesni renginiai, kurių organizatoriai pasiekia savo užsibrėžtus tikslus. Per tris dienas įgyvendinant tris skirtingo tipo renginius labiausiai laimi vilniečiai ir miesto svečiai, todėl džiaugiamės galėdami žiūrovams suteikti renginių įvairovę“, – priduria A. Žiauberis.

Primename, kad „Avia Solutions Group“ arena nemažą praėjusių metų dalį buvo užvėrusi duris atsinaujinimo darbams. Beveik 11 mln. eurų kainavusio projekto metu buvo atnaujinta daugybė arenos sričių, o didžiausias dėmesys skirtas akustikos, apšvietimo ir lankytojų patirties tobulinimui.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer