Sandros Žutautienės scenos partneris Viktoras Vaikšnoras parodė operacijos rezultatus: „Atsikračiau komplekso, kurį turėjau jau 10 metų“

Atlikėjas Viktoras Vaikšnoras ilgus metus dainavo vienas, tačiau jau kurį laiką ant scenos pasirodo drauge su „TV pagalbos“ žvaigžde Sandra Žutautiene. Žinomas vyras neseniai gavo nepamirštamą gimtadienio dovaną iš bičiulės, o dabar pademonstravo operacijos rezultatus.

Viktoras Vaikšnoras su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti, kaip vyras atrodė prieš operaciją ir po jos.

„Be galo džiaugiuosi įgyvendinęs vieną iš savo svajonių! Atsikračiau komplekso, kurį turėjau jau dešimtį metų! Mano veidas atjaunėjo po vokų odos pertekliaus šalinimo operacijos ir antakių endoskopinio pakėlimo! Operaciją atliko ir savo išvaizdą ateityje patikėsiu tik Dr. Donatas Samsanavičius – plastinės chirurgijos gydytojas. „DrS Chirurgia Aesthetica Lithuania“ klinikoje! Rekomenduoju užsiregistruoti konsultacijai ir atsikratyti savo vienokio ar kitokio komplekso trukdančio jūsų pasitikėjimui savimi ir gyvenimui“, – rašė atlikėjas.

Primename, kad kiek anksčiau V. Vaikšnoras pasakojo apie operaciją.

Pasak atlikėjo Viktoro, vasario viduryje jis gulėsi ant operacinio stalo, o tai paskatino padaryti būtent Sandra Žutautienė.

„Tai man buvo pirmoji planuota operaciją, kurią gavau dovanų. Aš pats net nežinau, ar ryžčiausi. Tai – Sandros dovana gimtadienio proga. Niekam beveik prieš operaciją nesakėme apie tai. Baigėsi Valentino diena, pasifilmavome klinikoje, kad esame konsultacijoje ir jau tuos storius įkėliau tada, kai pabudau po operacijos. Nei tie pavydo, nei tie pikti liežuviai negalėjo šnekėti, nes aš jau buvau po operacijos. Pasidariau tai pasidariau“, – kalbėjo pašnekovas.

V. Vaikšnorui buvo atlikta akių vokų odos pertekliaus pašalinimo ir antakių endoskopinio pakėlimo operacija.

„Aš operacijų beveik neturėjęs, man čia buvo kaip įgimtas dalykas – užkritę antakiai, kurie trukdė regėjimui. Esu silpnesnių nervų, todėl tos operacijos man nėra tas normalus dalykas, ką aš veikiu gyvenime. Tai man buvo pirmoji operacija, kurią aš planavau. Pernakvojome Kaune ir vykome kitą dieną i konsultaciją, o po jos jau guliausi ant operacinio stalo. Konsultacijos metu aš žinojau tik dalį, kas vyks operacijos metu ir nenorėjau daugiau gilintis“, – sakė jis.

Viktoras Vaikšnoras (nuotr. asm. archyvo)
Paklaustas, kaip jautėsi prieš operaciją, atlikėjas neslėpė, kad jaudulys tikrai jautėsi – visą naktį nemiegojo.

Laimei, operacija pavyko puikiai – beliko sulaukti galutinio rezultato. „Buvo atliktas akių vokų odos pertekliaus pašalinimas ir antakių endoskopinis pakėlimas, nes jei būtų tik pašalinę akių vokų odos perteklių, tuomet po kokių 3-5 metų vėl viskas atrodytų panašiai, kaip buvo prieš operaciją. Reikėjo pakelti antakius į viršų, buvo toks kaip kaktos pakėlimas ir dabar viskas laikysis 15-20 metų. Nieko nereikės koreguoti.

Jau vaizdas atrodo žymiai geriau. Vasario 22 d. pirmas koncertas Kaišiadoryse. Truputį reikės užsimaskuoti mėlynes, bet, kas seka mane socialiniuose tinkluose, mato realų gyvenimą. Dažniausiai mes po koncertų fotografuojamės, tačiau rytoj reikės bent man pasišalinti nuo scenos po koncerto. Dar yra pleistriukai, siūlės, kurias vasario 23 d. išims. Sandrai teks už mane atstovėti“, – juokėsi pašnekovas.

Viktoras Vaikšnoras (nuotr. asm. archyvo)
Vyras taip pat džiaugėsi, kad šią operaciją atliko būtent Donatas Samsanavičius, apie kurį yra girdėjęs daug gerų atsiliepimų: „Pats operacinis gijimas trunka 6 mėnesius. Manau, kad rezultatai pasimatys po 1-2 mėnesių. Chirurgą rinkausi gal pusę metų, nes veidas tai nėra ranka ar koja. Tai yra vieta, kurios negali duoti bet kam ir sugadinti. Tikrai atsakingai rinkausi, kur darytis. Manau, kad mano gijimas bus greitas. Tik svarbu, kad tos mėlynės dingtų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer