Šeimos atostogos Turkijoje virto tragedija: 14-metis nuskendo baseine

Britas paauglys nuskendo baseine, kai atostogavo Turkijoje giminaičių vestuvių metu. Dabar dar kartą norima įspėti visus atostogaujančius poilsio metu išlikti budriems.

Teigiama, kad nelaimė įvyko, kai keturiolikmetis maudėsi su teta „Liberty Lara“ viešbučio baseine. Manoma, kad berniukas su šeima kurorte dalyvavo vestuvėse.

Iš baseino ištraukė be sąmonės

Penkiomis žvaigždutėmis įvertintame „Liberty Lara“ komplekse yra penki baseinai, įskaitant vieną su vandens nusileidimo kalneliu. Jame taip pat yra prabangus SPA centras, „viskas įskaičiuota“ restoranas ir keturi barai. Kelionė buvo užsakyta per atostogų bendrovę „Tui“.

Vienas liudininkas teigė, kad berniuką be sąmonės iš baseino ištraukė barmenas ir įvykio vietoje jam buvo daromas dirbtinis kvėpavimas, po to jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę.

Jie teigė, kad tuo metu viešbutyje nebuvo budinčių gelbėtojų, tačiau viešbutis tai griežtai paneigė. Įvykio liudininkai sakė laikraščiui „The Sun“, kurį cituoja themirror.co.uk:

„Mes girdėjome, kad gelbėtojas tuo metu buvo nuėjęs pietauti. Jie labai stengėsi atgaivinti berniuką prie baseino, bet buvo per vėlu. Tai labai liūdna, ypač kai pagalvoji, kad jie ten buvo dėl tokios džiugios priežasties“.

Neigia prastą gelbėtojų darbą

„Tui“ atstovas spaudai laikraščiui „The Mirror“ sakė: „Mes žinome apie tragišką incidentą „Liberty Lara“ viešbutyje Turkijoje ir mintimis esame su šeima. Mūsų komanda kurorte šiuo metu remia šeimą ir toliau padėsime, kuo tik galėsime.

Pirmiausiai rūpinamės savo klientų saugumu ir gerove, o mūsų atsidavusi kurorto komanda padeda valdžios institucijoms ir viešbučiui atlikti tyrimą.“

Viešbučio atstovas spaudai sakė „The Sun“: „Jausdami skausmą širdyje pranešame, kad vakar vienas iš mūsų jaunų svečių, maudydamasis su savo teta pagrindiniame baseine, deja, mirė. Šiuo metu mūsų maldos ir mintys skirtos šeimai ir artimiesiems, kurie šiuo metu gyvena mūsų viešbutyje.

Liūdna, tragiška jaunos gyvybės netektis sukrėtė šeimą ir artimus giminaičius. Iš pagarbos jiems norėtume susilaikyti nuo bet kokių komentarų apie šį įvykį, kol negausime ekspertizės rezultatų.“

Paklaustas apie teiginius dėl gelbėtojų nedarbingumo, atstovas spaudai atsakė, kad tai „kategoriška netiesa“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer